Reklama

Stary fotel wyrzucony na poboczu.
zobacz informacje o obrazie
© Facebook @Sharon Norton

Kobieta widzi porzucony na drodze fotel. Kiedy podchodzi bliżej, nie może powstrzymać łez

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Sharon Norton została wezwana na pomoc psu, który samotnie siedział w fotelu zostawionym na ulicy. Kiedy dowiaduje się, co się stało, nie może powstrzymać łez. 

Do tego zdarzenia doszło w 2019 w mieście Brookhaven w stanie Missisipi, ale wciąż bulwersuje. Ktoś porzucił na poboczu drogi stary fotel, telewizor i... psa! Jak kolejny śmieć, którego można się pozbyć w czasie przeprowadzki

Pies to nie śmieć!

Właściciel psa bez skrupułów porzucił swoje zwierzę wraz ze starym fotelem i telewizorem na poboczu drogi. Potraktował bezbronne zwierzę jak bezwartościowego śmiecia, którego można się pozbyć, nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Na szczęście pewna kobieta przejeżdżająca drogą Gaston Trail zauważyła porzucone zwierzę i wezwała pomoc. Na miejsce przyjechała Sharon Norton, funkcjonariuszka ochrony zwierząt w Brookhaven.

Kobieta ostrożnie podeszła do psa, dała mu wodę oraz trochę jedzenia. Wyglądało na to, że pies nic nie jadł od kilku dni.

Norton opublikowała na Facebooku post o smutnym znalezisku. Według niej, piesek mający nadzieję na powrót swojego opiekuna, nie opuściłby fotela i po prostu umarłby z głodu. Norton skierowała się w swoim poście do przestępcy:

"Do osoby, która porzuciła swój fotel: twój pies czekał, aż wrócisz, powoli umierając z głodu, ponieważ bał się odejść, by poszukać jedzenia. Wstydź się tego, co zrobiłeś temu pieskowi… pewnego dnia karma do ciebie wróci."

Druga szansa dla czworonoga

Pies został zabrany do lekarza weterynarii i trafił pod opiekę Brookhaven Animal Rescue League. Następnie został przekazany do adopcji. 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz