Reklama

Policjant ratuje kociaka. Jego dalsze losy są wzruszające

Rudy_kociak_uratowany cat-happy © Facebook / @Lubuska Policja

Kilka dni temu, policjant z międzyrzeckiej jednostki Policji zauważył małego kotka, który próbował przejść przez ulicę. Kierowcy starali się go omijać i w efekcie wyprawa malucha stanowił zagrożenie nie tylko dla niego, ale też dla całego ruchu ulicznego. Policjant szybko złapał kotka, ale pozostał problem – co z nim zrobić? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 22.07.2019, 17:47, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Poszukiwania właściciela nie przynoszą rezultatów

Sierżant Mateusz Maksimczyk postanowił odszukać właściciela kotka. Ponieważ został on znaleziony na drodze bez zabudowań, przeszukiwania pobliskiej okolicy niewiele dały. Policjant udał się zatem do pobliskiej wsi i zaczął rozpytywać wśród mieszkańców, czy ktoś nie wie, do kogo może należeć rudy rozrabiaka. Niestety nadal nie było wiadomo, czyja to zguba. 

Kotek znajduje nowy dom 

Nie mając innego pomysłu, sierżant postanowił zabrać kotka na komendę, gdzie urocze puchate stworzonko natychmiast skradło serca wszystkich funkcjonariuszy.  W końcu po całym dniu spędzonym z kociakiem sierżant Maksimczyk podjął ważną decyzję – kotek zostanie z nim. 

Zgubiony kotek, nie tylko dzięki policjantowi nie stracił życia, ale również znalazł nowy, kochający dom! 

 

KOTEK ZNALAZŁ NOWY DOM DZIĘKI POLICJANTOWI Malutki biało-rudy kotek próbował przebiec przez jezdnię, kierowcy musieli...

Posted by Lubuska Policja on Thursday, July 18, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz