Reklama

Kot terrorysta nie pozwala nikomu korzystać z okna. Dlaczego? (VIDEO)

Kot_siedzi_na_oknie_i_spycha_drugiego+kota cat-wow © YouTube / @WalterSanti

Koty wprost uwielbiają siedzieć w oknie i obserwować otaczający świat. Indy, mały roczny kotek, jest niestety pozbawiony tego przywileju. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 26.07.2019, 17:50, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Kiedy dwa koty mieszkają pod jednym dachem, zdarza się, że żyją jak przysłowiowy ”pies z kotem”. Tak właśnie jest w przypadku Sandy’ego i Indy. A Indiemu najbardziej dostaje się, kiedy ma ochotę pooglądać sobie świat. 

Sandy – biały tyran okienny 

Sandy to starszy, 8-letni kocur. Na ogół spokojny, staje się prawdziwym dręczycielem, jeśli ktoś wejdzie na jego terytorium. Samozwańczo uznał, że jedyne okno wychodzące na ogród należy właśnie do niego i nikomu nie pozwala się do niego zbliżyć. Szczególny zakaz ma mały kotek Indy, który zamieszkał w domu rok temu. 

Dlaczego właśnie to okno? 

Ja można zauważyć na video, walka toczy się zawsze o to samo okno. Dlaczego? Otóż jak komentuje właściciel, z tego tylko okna, widać psa Waltera (odbija się nawet w szybie w 3 sekundzie filmu), którego oba koty lubią drażnić. Jest to zatem miejsce szczególne dla obu kotów. Na tyle, że jak widać na video, Indy się nie poddaje i cięgle próbuje. Za tą niezłomność, ten kot powinien dostać medal! 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz