Reklama

Ktoś zostawił kubełek z kaczątkami obok owczarka niemieckiego. To video was rozklei!

Pies_wsadza_glowe_do_pojemnika_z_kaczkami dog-happy
© YouTube.com

Olbrzymi Thorin, owczarek niemiecki, spotyka niedawno wyklute kaczątka. Jego reakcja rozmiękczy nawet najbardziej zatwardziałe serca. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 27.07.2019, 14:20, aktualizacja dnia 29.09.2021, 14:16

To, że psy świetnie dogadują się z kaczątkami, widzieliśmy już na innych filmach. Zawsze warto jednak poprawić sobie nastrój, oglądając najbardziej rozczulający filmik tego tygodnia! Tym razem kaczątka spotyka owczarek niemiecki. 

Czy to nie jest słodkie?

Pies wkłada cały swój wielki pysk do pojemnika. Ta chwila wydaje się dość groźna. Można by uznać, że pies reaguje zbyt intensywnie i kaczątkom grozi niebezpieczeństwo. Nic bardziej mylnego. Thorin jedynie obwąchuje swoich nowych towarzyszy i postanawia się nimi zaopiekować. 

Po chwili pies leży już spokojnie w otoczeniu kaczątek. One próbują na niego wejść, a nawet co poniektóre go podskubują, ale Thorin jest całkowicie niewzruszony. Spokojnie dzieli się swoim ciepłem z całą gromadką. Te kaczątka są najsłodszymi stworzonkami, jakie widzieliście. 

Pierwsze kaczątka w tym sezonie są już na świecie, a Thorin jest ich bardzo ciekawy – komentuje właściciel nagrania, które zainteresowało ponad 7000 osób!