Reklama

Rozbili okno, by uwolnić psa z nagrzanego samochodu. Właściciel BMW wpadł we wściekłość

Policja_rozbija_okno_w_samochodzie dog-angry
© Facebook /London Crime LDN

W samochodzie zaparkowanym przy drodze w upalny dzień ktoś zostawił psa. Policjantka próbowała rozbić okno policyjną pałką, ale nie miała wystarczająco dużo siły. Pies pozostałby w aucie, gdyby nie uczynny obserwator, który przyniósł bardziej odpowiednie narzędzie. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 23.08.2019, 13:15, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Czarne BMW z psem w środku 

Przed Borough Hotel w Southend-on-Sea, miasteczku w Wielkiej Brytanii, ktoś zaparkował samochód i zostawił w nim psa. Pogoda była upalna, więc oczywiste było to, że pies cierpi z powodu zbyt wysokiej temperatury w środku. Jeden z przechodniów zadzwonił po policję. Dookoła samochodu szybko zgromadził się tez tłum gapiów. 

Policjantka nie może rozbić okna 

Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariuszka próbowała rozbić okno pojazdu pałką policyjną. Niestety, mimo kilku uderzeń okno pozostawało całe. Na szczęście w pobliżu pojazdu znalazł się człowiek, który pospieszył z pomocą i podał policjantce młotek

Uzbrojona w nowe narzędzie znów próbowała dostać się do środka, również bez powodzenia. Postanowiła wtedy poprosić o pomoc osobę, która młotek przyniosła. Młody chłopak miał w sobie tyle siły i determinacji, że rozbił szybę już pierwszym uderzeniem. Zgromadzeni obserwatorzy zaczęli wiwatować. 

Pies uratowany a właściciel wściekły 

Psa wyciągnięto z pojazdu i szybko odtransportowano do kliniki w celu zbadania stanu zdrowia. Kiedy właściciel samochodu wrócił i zorientował się, że ma rozbitą szybę, wpadł we wściekłość. Jednakże osoby obserwujące całą scenę zaczęły robić mu wyrzuty o zamknięcie psa w samochodzie, sugerować, że jego też powinno się zamknąć w takich warunkach lub dodatkowo nałożyć na niego grzywnę za marnowanie czasu policji, szybko się zatem uspokoił. 

 

This happened in southend on sea please Never leave your dog alone in a car.

Posted by London Crime LDN on Sunday, July 28, 2019

Ostrzeżenie, by nie zostawiać psa w samochodzie w czasie upałów

Każdego roku mamy wiele przypadków pozostawienia psa w samochodzie w gorący dzień. Temperatura wewnątrz pojazdu podnosi się bardzo szybko, nawet jeśli okno zostanie uchylone. 

© Wamiz