Reklama

Mężczyzna biorący prysznic.
© Pixabay @Olichel

Policjant bierze prysznic, kiedy nagle czuje coś puchatego na swojej nodze

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano

Ta nieprawdopodobna sytuacja miała miejsce w Niemczech. Jeden z policjantów brał prysznic w łazience na posterunku, kiedy nagle poczuł na nodze „coś puchatego”...

W lipcu 2020 roku policja w mieście Crailsheim w Niemczech dostała zgłoszenie z lokalnego schroniska, że uciekł stamtąd jeden z psów. Nie trzeba było długo szukać, bo wkrótce „zbieg” sam... oddał się w ręce policjantów!

Nietypowa kąpiel

Nazajutrz rano jeden z policjantów komendy Aalen brał prysznic w łazience w piwnicy posterunku.

W trakcie kąpieli poczuł nagle coś dziwnego na nodze, coś, co mógłby opisać jako „puszyste”. Z początku się wystraszył, ale gdy spojrzał w dół przerażenie natychmiast przerodziło się w zaskoczenie. U jego stóp leżał poszukiwany przez schronisko pies. Policjant nie mógł uwierzyć w swój fart – bez specjalnych starań udało mu się pochwycić „poszukiwanego”!

Krótki smak wolności

Policjant zakręcił wodę i okryty samym ręcznikiem, prowadząc psa, poszedł do kolegów, by dowiedzieć się, jak pies znalazł się na komendzie. Okazało się, że nikt nic nie wie i że oficjalnie sprawa wciąż jest otwarta. Może pies chciał wkroczyć w policyjne szeregi?

Ustalono, że pies spędził na wolności kilka godzin i przeszedł parę kilometrów. Po krótkim pobycie na komisariacie został odeskortowany przez policję z powrotem do schroniska. Mamy nadzieję, że teraz mieszka szczęśliwy w nowym domu z prysznicem. 

Zobacz również: Pies wskakuje za kierownicę samochodu: chwilę później właściciel liczy straty (video)

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?