Reklama

Policjant bierze prysznic, kiedy nagle czuje coś puchatego na swojej nodze

Mężczyzna biorący prysznic. dog-wow
© Pixabay @Olichel

Ta nieprawodopodobna sytuacja miała miejsce w lipcu tego roku. Jeden z policjantów brał prysznic w łazience na posterunku, kiedy nagle poczuł na nodze „coś puchatego”...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 29.11.2019, 11:50, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

Zbieg sam trafia na policję

W lipcu tego roku policja w mieście Crailsheim w Niemczech dostała zgłoszenie z lokalnego schroniska, że uciekł stamtąd jeden z psów. Nie trzeba było długo szukać, bo wkrótce „zbieg" sam... oddał się w ręce policjantów!

Nazajutrz rano jeden z policjantów komendy Aalen brał prysznic w łazience w piwnicy posterunku. W trakcie kąpieli poczuł nagle coś dziwnego na nodze, coś, co mógłby opisać jako „puszyste”. Z początku się wystraszył, ale gdy spojrzał w dół przerażenie natychmiast przerodziło się w zaskoczenie. U jego stóp leżał poszukiwany przez schronisko pies. Policjant nie mógł uwierzyć w swój fart – bez specjalnych starań udało mu się pochwycić „zbiega”!

Krótki smak wolności

Policjant zakręcił wodę i okryty samym ręcznikiem, prowadząc psa, poszedł do kolegów, by dowiedzieć się, jak pies znalazł się na komendzie. Okazało się, że nikt nic nie wie i że oficjalnie sprawa wciąż jest otwarta. Może pies chciał wkroczyć w policyjne szeregi?

Ustalono, że pies spędził na wolności kilka godzin i przeszedł parę kilometrów. Po krótkim pobycie na komisariacie, „zbieg” został eskortowany przez policję z powrotem do schroniska.

 

Manche Dinge sind kaum erklärbar. So auch diese Sache nicht. Am Dienstag wurde dem Polizeirevier #Crailsheim von einem...

Posted by Polizei Aalen on Wednesday, July 24, 2019