Reklama

Te dwa buldogi francuskie są kompletnie zielone. Dlaczego? (VIDEO)

Zielone buldogi francuskie. dog-wow
© YouTube @Daily Mail

Do czego potrafią doprowadzić niewinne zabawy młodych buldogów? Do totalnej transformacji jak u superbohaterów w komiksach Marvela. Zobaczcie sami!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 13.08.2019, 14:03, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Kiedy w sobotę 13 lipca Yada Ornsomjit weszła do swojej kuchni, zaniemówiła. Przed jej oczami pojawiły się biegające wokoło zielone potworki.

Zielono mi…

Okazało się, że to Dam-nam i Sai-Au – jej dwa buldożki francuskie, wskutek psich psot i przeszukiwania kuchennych szafek, natrafiły na barwniki kuchenne, które rozsypały się po całej kuchni… i po psach!

- Zapomniałam zamknąć drzwi od kuchni i poszłam spać. Ale i tak nie mogłam uwierzyć, że psy weszły do środka i sprawiły, że wszystko stało się zielone – powiedziała Ornsomjit.

Kobieta z mężem spędzili pół dnia kilkakrotnie myjąc czworonogi. Zielona maź nie chciała łatwo zejść.

Opiekunowie psów zamieścili w internecie filmik, jak dwaj psotnicy biegają wesoło po kuchni, kompletnie nie zdając sobie sprawy ze swojej wizualnej transformacji. Nagranie zostało obejrzane ponad 35 tysięcy razy. Pod filmikiem znajduje się kilka ciekawych komentarzy. Jedna z osób zasugerowała, że psy wcale nie wybrudziły się substancją kuchenną, a zostały zafarbowane przez swoich właścicieli. Niestety taka moda trafiła do wielu krajów Europy. Na szczęście, w Polsce nie jest rozpowszechniona i mamy nadzieję, że nigdy nie będzie! 

Źródło: Daily Mail

hinclude.html.twig