Reklama

Ta troskliwa suczka nie odstępuje swojej babci na krok!

Suczka Lollipo i starsza pani dog-happy
© Facebook - Cathy Officee

Powszechnie znane powiedzenie głosi, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Przekonała się o tym pewna starsza pani z USA, której suczka, o imieniu Lollipo, troskę okazuje w bardzo osobliwy sposób.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 07.08.2019, 19:16, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Misją Lollipop jest opieką nad babcią. Kiedy tylko staruszka wstanie, suczka nie odstępuje jej na krok i od razu nią podąża za nią.

Miłość od pierwszego wejrzenia

8-miesięczna Lollipo została znaleziona przez miejscowych robotników, kiedy spacerowała samotnie w pobliżu stacji paliw. W obawie, że suczka zostanie potrącona przez samochód, zabrali ją na budowę, delikatnie przywiązali, aby nie uciekła i kontynuowali pracę, opiekując się nią w przerwach.

Tego dnia Cathy Officee przechodziła obok i piesek od razu zwrócił jej uwagę. Kiedy zapytała o niego pracowników wyjaśnili jej, że pies najprawdopodobniej został porzucony. Cathy, długo się nie zastanawiając, postanowiła zabrać suczkę ze sobą. 

Przeznaczenie

Kobieta poinformowała właściwe służby o znalezionym psie, jednak nikt się nie zgłosił.

"Już po pięciu dniach byłam w niej zakochana po uszy. Nie ukrywam, że ucieszyło mnie to, że nikt się po nią nie zgłosił" - przyznała kobieta. Dziś Lollipop ma już 3 lata i uwielbia każdego członka swojej rodziny. 

Fachowa pomoc  

Niedawno Lollipop wraz ze swoimi właścicielami wprowadziła się do domu matki Cathy, która sama ma trzy psy. Wygląda na to, że suczka ma bardzo odpowiedzialne zadanie do wykonania.

Nieustannie towarzyszy 90-letniej kobiecie. Kiedy staruszka wstaje, Lollipop podąża za nią, kiedy siada, suczka czuwa u jej boku.

"Nie wiemy, dlaczego Lollipop tak się zachowuje. Może obawia się, że mama upadnie lub po prostu chce, aby usiadła na swoim miejscu" - zastanawia się Cathy.

Niezależnie od tego jaki jest rzeczywisty powód, obecnie suczka i starsza pani stały się wprost nierozłączne. Dzięki Lollipop rodzina może być pewna, że 90-latka jest pod troskliwą opieką. 

 

I love walking Isaac and Lollipop with the Tahyo harness leashes! No more pulling!

Posted by Cathy Officee on Sunday, February 17, 2019

 

hinclude.html.twig