Reklama

Jak buldog amerykański reaguje na swoje szczenięta? Jak typowy facet (VIDEO)

Ojciec buldog. dog-happy
© YouTube @Rasit Kaplan

W internecie można znaleźć sporo filmików pokazujących psie mamy zajmujące się swoim potomstwem. Możemy zobaczyć, jak je tulą, karmią, liżą czy poganiają. Tymczasem rekordy oglądalności bije filmik, na którym to psi tata "zajmuje się" swoimi maluszkami. 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 12.08.2019, 12:20, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Zajmuje to dużo powiedziane…

Filmik został opublikowany we wrześniu zeszłego roku na platformie YouTube przez Rasita Kaplana i od tamtej pory ma już ponad 15 milionów wyświetleń.

Na ledwo ponad czterominutowym nagraniu widzimy, jak Tyson – ogromny buldog amerykański (jedna z ras uznawanych w Polsce za niebezpieczne), wraca do domu, gdzie już na niego czeka cała gromadka psich dzieci.

Szczeniaki biegają dookoła taty, ten jednak wydaje się niewzruszony. Chodzi „po włościach”, jakby zastanawiał się, gdzie się podziała matka dzieci i dlaczego zostawiła go samego z całą gromadą. ;)

Typowy twardziel?

Tyson wygląda na silnego, pewnego siebie i przede wszystkim niewzruszonego faceta. Nie okazuje dzieciakom czułości, ale jesteśmy przekonani, że w głębi serca ma całe pokłady miłości dla swojego potomstwa i że będzie wspaniałym tatą.

Zobaczcie filmik i oceńcie sami!