Aktualności :
Wamiz Logo

Reklama

Nie odebrał psa, bo miał ważny powód. Pracownicy schroniska są w szoku

Ameretto czeka na adopcję
© Facebook - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Do bardzo przykrej sytuacji doszło w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Osoba, która zdecydowała się na adopcję uroczego psa, w ostatniej chwili rozmyśliła się… Dlaczego?

Przez Marcelina Smugowska , 13 sie 2019

Pracownicy schroniska nie ukrywają rozczarowania. “Tego psa oszukał człowiek. Zrobił mu nadzieję i nie przyjechał na umówioną adopcję” - napisali na oficjalnym fanpage'u schroniska na Facebook'u.

Ameretto to uroczy pies, który miał zostać zaadoptowany. Czworonóg, pełen nadziei, czekał na nowego właściciela, który otoczyłby go troską i miłością. Niestety, tak się nie stało. 

Ameretto wciąż czeka. Coraz bardziej smutny i zrezygnowany” - dodają. Kiedy pracownicy zadzwonilii do mężczyzny, który miał zaadoptować psa, usłyszeli, że “Ten ktoś kupił sobie owczarka” - wyjaśniają w poście. 

Miejmy nadzieję, że Amaretto szybko znajdzie dom pełen miłości. Mocno trzymamy kciuki!

Wszystkie zwierzaki, które czekają na nowy dom w schronisku możecie zobaczyć tutaj: http://www.celestynow.toz.pl/adopcja.html

 

Tego psa oszukał człowiek. 😱 Zrobił mu nadzieję i nie przyjechał na umówioną adopcję. Ok. Może przemyślał. Może zmienił...

Posted by Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie on Monday, August 5, 2019