Reklama

To, co wydarzyło się, kiedy ratownicy reanimowali człowieka, jest tak dziwne, że aż nieprawdopodobne

Pies_sampson dog-sad
© Facebook / @Ashly McQueen

Kim trzeba być, żeby tak potratowac psa, kiedy jego opiekun walczy o życie? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 14.08.2019, 15:36

Całą historia zaczęła się, kiedy 59-letni Robert Cobey postanowił wyjść na krótki spacer do pobliskiego sklepu ze swoim psem Sampsonem. W czasie spaceru Robert, który cierpiał na epilepsję, dostał ataku i upadł na ziemię. Karetka przyjechała bardzo szybko, Roberta zapakowano do środka i przewieziono na pobliski parking sklepu 7-Eleven, gdzie rozpoczęto resuscytację.  

W momencie walki o życie Roberta zdarzyło się coś zupełnie absurdalnego. W pobliżu karetki znalazła się kobieta, która na oczach ratowników wzięła smycz i po prostu odeszła z psem. Ratownik, zajęty reanimacją,  nie zdał sobie od razu sprawy z tego, że właśnie uprowadzono psa człowieka, któremu niósł pomoc. 

Rodzina pogrążona w podwójnej żałobie 

Mimo ogromnych starań ratowników, Roberta nie udało się uratować. Pogrążona w żalu rodzina w jeden dzień straciła nie tylko ukochanego męża i dziadka, ale również psa, który był wszystkim bardzo bliski. 

Poruszona tragedią rodziny policja postanowiła pomóc i poprzez media lokalne i społecznościowe, rozesłała prośbę do tajemniczej kobiety, która porwała psa, z prośbą o jego oddanie. Proszono też wszystkich mieszkańców o pomoc. 

 

GREAT NEWS!! Deputy Police Chief Satur was heading up Main Street and spotted what he believed was Sampson. He contacted...

Posted by CBS Denver on Wednesday, July 31, 2019

Sampson uratowany

Akcja podziałała. Kilka godzin później, psa odnalazł zastępca szeryfa Jeff Satur. Oddała go kobieta o nazwisku Melody Mellon. Rodzina jej nie znała, a policja nie potwierdziła, czy to ona porwała psa. Nie wiadomo zatem dlaczego psa uprowadzono.  

Sampsona oczywiście zwrócono rodzinie. 

 

GOOD NEWS! Dog was found! Now lets hunt down this POS monster! LONGMONT, Colo. — A dog that was taken by a woman from a...

Posted by Ashly McQueen on Wednesday, July 31, 2019

 

 
Dog taken while Longmont man suffered seizure

Police in Longmont said they have found a dog that was taken while its owner suffered from a seizure: https://www.thedenverchannel.com/news/local-news/woman-appears-to-steal-dog-while-longmont-authorities-try-to-help-owner-who-suffered-from-a-seizure

Posted by Meghan Lopez Denver7 on Wednesday, July 31, 2019