Reklama

Poznajcie Trzykrotkę - maleńką kocią sierotę, która czeka na kogoś, kto ja pokocha

Kotek ze Schroniska na Paluchu. cat-sad © Facebook @SchroniskonaPaluchuAdopcje

Trzykrotka ma dopiero kila tygodni. Dopiero uczy się samodzielnie jeść i czyścić futerko. Potrzebuje wsparcia i miłości. Kotka przebywa w warszawskim Schronisku na Paluchu i czeka na kogoś, kto da jej dom.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

W warszawskim Schronisku na Paluchu obecnie przebywa 117 kotów, z czego 86 jest gotowych na adopcję, a pozostałe mają jeszcze kwarantannę.

Kwarantanna - co to takiego?

Oczywiście ta liczba codziennie się zmienia, ponieważ, niestety, do Schroniska na Paluchu niemal codziennie trafiają nowe zwierzęta.

Początkowo nie mogą mieć kontaktu z innymi podopiecznymi schroniska ze względu na ich bezpieczeństwo zdrowotne. Nowoprzybyłe zwierzaki muszą więc przejść kwarantannę, trwającą minimum dwa tygodnie, w zależności od stanu ich zdrowia. W czasie kwarantanny zwierzaki znajdują się pod stałą obserwacją i opieką weterynarzy.ji.

Kwarantanny nie muszą przechodzić psy do czwartego miesiąca życia, a kocięta do szóstego miesiąca.

Trzykrotka i przyjaciele szukają domu

Z 86 kotów na Paluchu, które są gotowe do adopcji, aż 57 to kocięta. Pięciotygodniowa Trzykrotka, którą możecie zobaczyć na zdjęciu, jeszcze nie jest samodzielna i wciąż jest karmiona z butelki. Nie ma rodzeństwa ani matki. Chciałaby, żeby wkrótce zabrał ją ktoś do kochającego domu.

Jeśli planujecie adopcję kota ze schroniska, pamiętajcie, żeby dobrze przemyśleć sprawę. Przyjęcie zwierzaka do rodziny to decyzja na całe życie. Ale obiecujemy - to decyzja, dzięki której Wasze życie będzie piękniejsze i bogatsze, a Wasz podopieczny - dozgonnie wdzięczny. 

 

Jestem Trzykrotka i mam już cztery tygodnie ale ciągle nie jestem samodzielna. :( ? Próbuję sama jeść z miseczki ale...

Posted by Schronisko Na Paluchu on Tuesday, August 6, 2019

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz