Reklama

Dog niemiecki i kotka? Zgadnijcie, kto tu rządzi? (VIDEO)

Pies z kotem. dog-cat-happy © Screenshot Youtube @Max and Katie the Great Danes

Mikey niedługo skończy roczek. Można by pomyśleć, że jako młodziutki pies rządzi całym życiem domowników. Nic bardziej mylnego: królowa może być tylko jedna. A jest nią Abbie – 12-letnia kocica.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mikey to młodziutki dog niemiecki, który niebawem skończy rok. Jego najlepszą przyjaciółką, a właściwie trenerką, jest Abbie – 12-letnia kotka.

Oczywiście Abbie zna życie i wie, o co w tym wszystkim chodzi. Poucza więc Mikey w wielu ważnych życiowych sprawach: podaj łapę, podejdź, przytul się, zaszczekaj… Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Lekcje savior-vivre

Na YouTube można zobaczyć filmik, jak Mikey przychodzi do łazienki i widzi Abbie siedzącą na brzegu wanny. Radośnie podbiega do przyjaciółki, mając nadzieję na wspólną zabawę. Och, nie mógł się bardziej mylić.

Najwyraźniej ulubioną zabawą Abbie jest bowiem zabawa w szkołę. Daje więc psu lekcje m.in. z NIESZCZEKANIA na kota. Widać, że kotka trzyma podczas zajęć dyscyplinę: kilkoma uderzeniami łapy przyprowadza psa do porządku. Abbie wie, jak trzymać psa w ryzach.

Natomiast Mikey, choć jest pewny siebie (przecież jest dużo większy od swojej towarzyszki), widać, że darzy Abbie ogromnym szacunkiem.

W rezultacie internauci mają przed sobą filmik, który jest esencją międzygatunkowej miłości i troski. Nagranie od marca zostało wyświetlone już niemal 80 tysięcy razy. Któż bowiem nie lubi dowodów na kocio-psią przyjaźń?

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz