Reklama

Kobieta poślubiła swojego psa w telewizji śniadaniowej. Widzowie zszokowani! (VIDEO)

Ślub psa na telewizji śniadaniowej dog-wow
© This Morning

Widzowie popularnego brytyjskiego programu “This Morning” mieli okazję zobaczyć, nadawane na żywo, niezwyczajne wydarzenie. Elizabeth Hoad na oczach milionów telewidzów poślubiła swojego psa Logana!  

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 19.08.2019, 06:29, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Podczas rozmowy poprzedzającą nietypową ceremonię, kobieta przyznała, że wielokrotnie zawiodła się na mężczyznach, dlatego całkowicie z nich zrezygnowała. Nie ukrywa, że jej pupil jest miłością jej życia

Cztery nieudane zaręczyny i ponad 200 randek doprowadziły Elizabeth do wniosku, że nie uda jej się zbudować trwałego związku. Dlatego też zdecydowała, że resztę swojego życia poświęci swojemu psu Loganowi. 

Zaszczekaj teraz albo zamilknij na wieki

Nietypową ceremonię poprowadziła popularna brytyjska prezenterka Alison Hammond, która z trudem powstrzymywała śmiech. 

“Jeśli ktoś zna powód, dla którego to małżeństwo nie może być zawarte, niech zaszczeka, przemówi teraz lub zamilknie na wieki” - żartowała Alison. 

Para wymieniła się obrączkami, choć w przypadku Logana była to bransoletka. Po złożeniu przysięgi, kobieta pocałowała swojego czworonożnego “męża”. Ten pocałunku, co prawda, nie odwzajemnił, za to przyjaźnie polizał swoja panią. 

Logan, pies rasy golden retriever, wyglądał bardzo elegancko. Miał na sobie smoking i kapelusz. 

Widzowie w szoku

Jak łatwo było przewidzieć, ceremonia wywołała sporo zamieszania wśród telewidzów, którzy aktywnie komentowali w mediach społecznościowych całe zdarzenie.  

“Czy naprawdę byłem świadkiem, jak kobieta i pies pobierają się w This Morning?” - pisał jeden z internautów na Twitterze. 

“Dlaczego This Morning w ogóle zaprosiło tę kobietę i pozwoliło jej poślubić psa na antenie??? Czy to się dzieje naprawdę???!!!” - nie dowierzał inny. 

Co oznacza ten ślub?

Z formalnego punktu widzenia taki ślub nie ma żadnej mocy prawnej. W Wielkie Brytanii, zresztą tak jak w Polsce, zawieranie małżeństw ze zwierzętami nie jest legalne

Choć ten ślub miał bardziej zabawny, niż oficjalny charakter, to kobieta przyznaje, że czworonóg wywarł ogromny wpływ na jej życie. 

“Byłam załamana. Psia behawiorystka, którą zatrudniłam, przyznała, że Logan mnie uratował.” - wyznała Elisabeth.   

Logan też nie miał łatwego życia. Zanim znalazł się pod opieką kobiety, przez cztery lata był głodzony, bity i trzymany na łańcuchu. Hoad przyznała, że potrzebowała sporo czasu, aby pies na nowo jej zaufał.   

“On uratował mnie, a ja jego” - spuentowała. 

Nam pozostaje życzyć młodej parze dużo szczęścia!