Reklama

Chora na raka starsza pani odmawia chemioterapii i wyrusza w podróż życia ze swoim ukochanym pudlem

Norma_i_Ringo_pudel_w_podróży dog-wow
© Facebook/ DrivingMissNorma/

Norma ma 90 lat i niedawno zdiagnozowano u niej nowotwór. Zamiast jednak dać zamknąć się w szpitalu, postanowiła wraz ze swoim ukochanym czworonogiem przeżyć prawdziwą przygodę i wybrała się w wędrówkę po świecie. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.11.2019, 12:30, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:52

Wybór Normy

Dwa dni po śmierci męża, Norma odkryła, że ma nowotwór macicy. Mogła zdecydować się na chemioterapię i długi pobyt w szpitalu. Zamiast tego, postanowiła nie walczyć z chorobą, ale wykorzystać każdą daną jej minutę do samego końca. Na podróżowanie. 

 

Jej upór i pozytywne nastawienie do tego, co musi się wydarzyć, przekonały lekarza, który zezwolił na podróż. I tak oto, starsza Pani wybrała się na eskapadę życie wraz ze swoim synem Timem, jego żoną Ramie i 12-letnim pudlem Ringo. 

 

Our first dog friendly museum. Of course it was in Roswell!

Posted by Driving Miss Norma on Tuesday, February 23, 2016

Podróż Normy na Facebook 

Wyprawa Normy i jej psa była relacjonowana na Facebook'u. Rodzina przebyła razem setki kilometrów i wiele osób śledziło ich przygody. 

„Żyjemy chwilą. Nie wiemy, gdzie i kiedy zakończy się ta podróż” – relacjonowała synowa Normy, Ramie. 

Podróż Normy trwała ponad rok. Starsza Pani odeszła 30 września 2016 roku. Spokojna i szczęśliwa. 

 

No words.

Posted by Driving Miss Norma on Tuesday, February 23, 2016

Po roku żałoby oraz organizowania przestrzeni w domu pełnym pamiątek, który miał zostać sprzedany Ramie i Tim postanowili kontynuować podróż zapoczątkowaną przez Normę. Rozpoczęli nową podróż, wraz z psem Ringo. Pływają łodzią, którą w hołdzie swojej matce nazwali Miss Norma. Ich przygody możecie śledzić na fanpage'u Cruising Miss Norma. 

 

Seize the Day!

Posted by Cruising Miss Norma on Friday, August 2, 2019
 
Ringo is Taking a Day off From Cruising

Our Great Loop trip is going really well as we cruise up the Atlantic ICW. However, we are a little behind on our updates, so Ringo's book "commercial" will have to do in the meantime. You can find it now at https://www.missnorma.com/get-the-book #MothersDayisComing #DrivingMissNorma #WeLoveOurFollowers

Posted by Cruising Miss Norma on Tuesday, May 8, 2018