Reklama

Wygrał 1 mln funtów dzięki... kotu

Rodzina_z_kotem_i_czekiem_na_milion_funtow cat-happy © Facebook / @joinscratchingpost

O prawdziwym szczęściu może mówić Brytyjczyk Andrew Hancock z Mansfield, który kupując kotu jedzenie na stacji benzynowej, przy okazji wygrał... 1 mln funtów, czyli ponad 4,5 mln zł! Andrew twierdzi, że to wszystko jest „winą” kota.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Shorty domaga się jedzenia 

Rudy kot o imieniu Shortcake był głodny. A w domu zabrało kociego jedzenia. Chcąc nie chcąc, Andrew Hancock uznał, że skoro i tak musi zatankować, to kupi kotu jedzenie na stacji benzynowej, by rudzielec nie chodził głodny. Kiedy płacił za benzynę, postanowił spróbować swojego szczęścia w loterii typu zdrapka. Po powrocie do samochodu przypomniał sobie, że zapomniał kupić kotu puszkę, ale przed powrotem do sklepu postanowił sprawdzić, co kryje kupon. Po zdrapaniu srebrnej powierzchni znalazł symbole kaczki, które świadczyły o najwyższej wygranej w loterii Monopoly Millionaire! 1 mln funtów! 

Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Aż zrobiło mi się gorąco z przejęcia! Sprawdzałem to kilka razy! – wspomina Andrew. 

Radość z wygranej była tak duża, że Andrew ponownie zapomniał o głodnym kocie i w  te pędy pojechał do domu podzielić się wieścią z rodziną. Shorty nie narzekał, bo zamiast puszki dostał kawałek prawdziwej szynki z domowych zapasów. 

 

Couple are millionaires, thanks to their cat Shortcake!

Posted by Scratching Post on Wednesday, August 14, 2019

Na co rodzina przeznaczy wygraną? 

Jak na razie plany obejmują wycieczkę do Australii, spłatę kredytu za dom, nowe auto oraz wyjazd na olimpiadę do Japonii z synem, który trenuje judo. Przynoszący szczęście kot ma też dostawać same najlepsze frykasy i swoje ulubione potrawy. 

"Gdyby nie Shortcake, nie bylibyśmy teraz milionerami!" podkreśla Hancock. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz