Reklama

Video z tym kotem obejrzało już blisko 2 mln osób!

Kot_TikTok_mr.Sandman_viral_video cat-wow © TikTok

17-latka z Kanady, Jade Taylor – Ryan, sfilmowala swojego kota Eda, jak "tańczy" do piosenki Mr. Sandman. Takiej reakcji użytkowników TikToka zdecydowanie się nie spodziewała. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 29.08.2019, 13:25, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Ed to rudzielec jakich wiele. Nazwany tak na cześć Eda Sheerana nie ma nadmiernie rozwiniętych zdolności muzycznych. Nie znaczy to jednak, że odpowiednio upozowany nie może stać się gwiazdą internetów. 

Na teledysku stworzonym przez Jade, Ed macha łapkami, klaszcze, zagląda zalotnie do kamery i robi salto. Oczywiście nie w sposób samodzielny – jest do tego przytrzymywany przez swoją właścicielkę.  Tańczy do piosenki Mr. Sandman grupy Chordettes, hitu z 1954 roku. 

Pokaz wzorowany jest na podobnym video zrobionym do tego samego utworu, którego autorem jest Enoch True. Wideo  z człowiekiem obejrzało 22,5 mln osób. Występ kota Eda, jak na razie „tylko” 1,8 mln osób na całym świecie. 

Czy sława 4-letniego kota Ed’a będzie trwała dłużej niż mgnienie oka? Jak na razie jego właścicielka zdążyła założyć mu profil na Instagramie, który obserwuje już 26.000 osób.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed ? (@thesandmancat) on

Patrząc na kilkunastosekundowe filmiki bazujące na piosence Mr.Sandman trudno zrozumieć fenomen ich popularności, ale przyznać trzeba, że Ed to prawdziwy słodziak. 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz