Reklama

Czekał na dom ponad półtora roku. Teraz żyje jak pączek w maśle

Mango, piesek ze schroniska Na Paluchu. dog-happy
© Schronisko "Na Paluchu"

Oto jedna z historii, które podnoszą na duchu. Mango, piesek z jednego z warszawskich schronisk, po półtorarocznym pobycie w przytulisku w końcu znalazł dom. Zobaczcie, jak teraz mu się żyje.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 03.09.2019, 15:21, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:56

Mango trafił do warszawskiego schroniska Na Paluchu z ulicy w marcu 2017 roku. Na wolności trzymał się razem ze swoją przyjaciółką, która już jakiś czas temu znalazła dom. Kiedy suczka opuściła schronisko, Mango stał się bardziej apatyczny.

Na szczęście po ponad półrocznym pobycie w schronisku, pieskowi udało się znaleźć ciepły dom. W grudniu ubiegłego roku został wzięty do adopcji. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy i widać, że Mango jest przeszczęśliwy.

W ubiegłym tygodniu schronisko Na Paluchu zamieściło zdjęcie pieska z jego współlokatorem. Już w przytulisku świetnie dogadywał się z innymi psami, choć czasem zdarzało mu się naszczekać na innego czworonoga. Patrząc na fotografię zamieszczoną na Facebooku nie możemy się oprzeć wrażeniu, że wszelkie niesnaski (jeśli w ogóle były) poszły w zapomnienie. Widać, że Mango czuje się doskonale z nowymi opiekunami i  czworonożnym kolegą.

Zobaczcie sami!

 

Siedział w schronisku półtora roku, nikt na pięknego Mango nie zwracał uwagi. Został adoptowany 8 miesięcy temu i teraz żyje sobie tak! ???

Posted by Schronisko Na Paluchu on Wednesday, August 28, 2019

Bardzo się cieszymy, że Mango w końcu jest kochany. Mamy nadzieję, że wkrótce także innym bezdomnym czworonogom się poszczęści.

Wszystkie pieski ze schroniska "Na Paluchu" czekają na Was tutaj: https://www.napaluchu.waw.pl/zwierzeta_do_adopcji/