Reklama

Kobieta przyjęła pod swój dach 97 psów, aby chronić je przed huraganem Dorian

97 psów dog-wow
© Facebook - The Voiceless Dogs of Nassau, Bahamas

Chella Phillips z Nassau na Bahamach postanowiła zaprosić do swojego domu 97 czworonogów z lokalnego schroniska dla zwierząt. Chce je w ten sposób uchronić przed szalejącym huraganem Dorian.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 04.09.2019, 09:52, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Kobieta, która niemal całe swoje życie poświęciła zwierzętom, w przeciągu ostatnich czterech lat ocaliła już ponad 1000 bezdomnych i opuszczonych czworonogów na Bahamach.

Na tym jednak nie zamierza poprzestać. Z powodu huraganu Dorian, który uderzył właśnie w Bahamy, przyjęła pod swój dach blisko 100 psiaków

"Jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie, nie mogę w ogóle spać patrząc, czy deszcz nie dostanie się do naszego domu. Uwielbiam te psy i mają szczęście, że uwielbiam je na tyle, by po prostu płakać patrząc na cały ten bałagan, jaki robią w domu. Jestem ich niewolnikiem 24 godzinę na dobę" - napisała wczoraj Chella na swoim Facebooku. 

Kobieta podziękowała też wszystkim ludziom, którzy podarowali klatki kennelowe, które umożliwiły transport chorych i przestraszonych zwierząt oraz za wsparcie, które otrzymuje z całego świata. 

"Nie myślcie, że kogolwiek ignoruję, moja skrzynka mailowa pęka z powodu wiadomości od wszystkich osób, które chcą się dowiedzieć, jak się trzymam. Proszę, zrozumcie - jestem wyczerpana" - dodała. 

Kobieta na facebookowej stronie The Voiceless Dogs of Nassau, Bahamas prowadzi zbiórkę pieniędzy dla czworonogów. Każdy chętny może wesprzeć potrzebujące psy. Trzymamy kciuki! 

Źródło: abcactionnews.com