Reklama

Labrador spuszczony ze smyczy biegnie jak szalony i… (VIDEO)

Kamera na grzbiecie psa. dog-happy
© YouTube @sciu89

Pewien labrador z Sycylii został spuszczony ze smyczy i stał się gwiazdą internetu. Dzięki zamieszczonej na ciele Waltera kamerze możemy śledzić, co robi, kiedy może robić, co chce, a filmik ogląda się tak, jakby samemu było się tym szczęśliwym czworonogiem!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 06.09.2019, 18:59, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Walter to labrador mieszkający ze swoim opiekunem Simonem w Syrakuzach na Sycylii. Jak na prawdziwego labradora, na dodatek mieszkańca Sycylii przystało, piesek uwielbia morze. Natomiast jego ulubione hobby to bieganie. Co się więc stanie, kiedy połączycie jedno z drugim?

Gdzie się spieszysz, piesku?

Gdzie Walter tak się spieszy: zastanawiamy się, kiedy śledzimy jego szalony bieg. Skupiony na swoim celu, nie zwraca uwagi na nic, co stoi na jego drodze. Zobaczył przyjaciela, innego psa, kogoś chce oszczekać, biegnie na ratunek? Za chwilę wszystko jest już jasne. Zgrzany w ciepłym, sycylijskim słońcu pies wbiega do wody i odczuwa ulgę. Trudno się dziwić: życie nie jest lekkie, kiedy w upale ma się na sobie „futro”.

Trzy, dwa… siedemnaście milionów!

30-sekundowy filmik to niekwestionowany hit internetu. Został wyświetlony już pond 17,5 miliona razy. Dzięki temu, że Simone zamontował na grzbiecie psa kamerę, filmik ogląda się tak, jakby samemu było się Walterem. Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sciu89 (@sciu89) on