Reklama

Fatalna pomyłka rodziców: dziewczynka tuli golden retrievera chwilę po dramacie (VIDEO)

Dziewczyna tuli psa. dog-happy
© Facebook @rbb24

Pamiętacie film „Kevin sam w Nowym Jorku”? W podróżnym harmidrze rodzina zapomniała o Kevinie i chłopiec sam musiał sobie poradzić w tarapatach. Co prawda, dzisiejsza opowieść nie ma nic wspólnego z Bożym Narodzeniem, ani z zagubionym na lotnisku dzieciakiem, ale z psem, który przez ludzkie roztargnienie, znalazł się w sytuacji, która wydaje się równie beznadziejna, jak ta z filmu.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.09.2019, 13:11, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Pewna niemiecka rodzina podjeżdża pod swój dom. W urokliwym Poczdamie jest okropny upał, więc wszyscy się cieszą, że w końcu wyjdą z gorącej samochodowej „puszki” i zajmą swoimi domowymi sprawami. Niedoczekanie.

Szybko zdali sobie sprawę, że akt tak prosty jak wyjście z samochodu może stać się źródłem poważnego problemu. W bagażniku bowiem zamknięto psa, a kluczyki… zostały w stacyjce!

Seria aktów desperacji

Temperatura na zewnątrz wynosiła ponad 30 stopni, wewnątrz auta dużo więcej. Dla psa przebywanie choćby przez kilkanaście minut w rozgrzanym samochodzie może oznaczać nieodwracalne zmiany w organizmie. Tymczasem rodzina nie ma zapasowych kluczyków, kręci się w bezradności wokół pojazdu, a na ich oczach cierpi ukochany pies. W końcu decydują się zadzwonić na straż pożarną. Ta przyjeżdża w momencie, kiedy sąsiad w akcie desperacji chce uderzyć młotkiem w szybę i wypuścić zwierzaka.

Strażacy włamują się do samochodu. Udaje im się go otworzyć i wyciągnąć kluczyki, by móc otworzyć bagażnik.

Nagły przypływ czułości

Kiedy w końcu udało się wyciągnąć ukochanego golden retrievera z gorącego samochodu, wszystkim zebranym ulżyło, a mała dziewczynka zaczęła tulić swojego czworonożnego przyjaciela w ramionach, jakby w obietnicy, że już nigdy go nie opuści.

 
Feuerwehr befreit Hund aus Kofferraum

Hund, Hitze, Kofferraum - und dann das Happy End. ??❤️

Posted by rbb24 on Tuesday, August 27, 2019

Źródło: wamiz.de