Reklama

Ocalały kotek opłakuje martwe rodzeństwo. Na szczęście w jego życiu zdarza się coś dobrego

Wystraszony kotek. cat-happy © Facebook @TierheimMuhlhausen

Koci maluszek w swoim krótkim życiu przeżył już niejedno. Został odebrany matce i porzucony na ruchliwej ulicy wraz z rodzeństwem. Cudem przeżył. Reszta kociąt nie miała tyle szczęścia.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Tyle nieszczęścia w tak krótkim życiu

Niecałe trzy tygodnie temu na drodze w Turyngii, w Niemczech, znaleziono wtenczas około czterotygodniowego kotka. Bezradny i wystraszony siedział na ziemi, a obok niego leżały ciałka jego martwego rodzeństwa. Po kociej matce nie było ani śladu.

Kocięta znalazła przechodząca tamtędy kobieta. Gdy jej oczom ukazał się ten tragiczny widok, serce niemal jej pękło. Zabrała ocalałego maluszka i zawiozła do schroniska w Mühlhausen. 

Szczęśliwe zakończenia się zdarzają!

Bella – ocalały kociak –była niespokojna, utykała i nie miała apetytu. Potrzebowała ciepła, uwagi i czułej opieki. Pracownicy postanowili znaleźć jej jak najszybciej dom, w którym mogłaby dojść do siebie.

Schronisko opublikowało na swojej stronie na Facebooku ogłoszenie, że poszukują schronienia dla Belli. Na szczęście odzew był ogromny. Kotka szybko znalazła lkochających opiekunów i nabiera siły. Zachwyceni pracownicy schroniska napisali na swoim profilu:

„Ta historia po raz kolejna pokazała nam, ilu miłośników zwierząt ma swoje serca na właściwym miejscu i docenia pracę stowarzyszeń zajmujących się dobrostanem zwierząt”.

Życzymy Belli dużo szczęścia!

 

?? KleinBella ist angekommen ?? Montag Vormittag wurde die ca. 4 bis 5 Wochen alte Bella mitten auf einer Fahrbahn...

Posted by Tierheim Mühlhausen on Wednesday, August 21, 2019

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz