Reklama

Dostała 11 ran kłutych od mężczyzny, którego nie wpuściła do domu. Pies uratował jej życie!

Służby medyczne dog-wow
© Pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło w miasteczku Francavilla al Mare w prowincji Chieti w środkowo-wschodnich Włoszech. Kobieta została tam dotkliwie zraniona przez młodego mężczyznę. Na szczęście, na ratunek ruszył jej pies!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 09.09.2019, 16:30, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:56

Ślepa agresja 

Wszystko zaczęło się niewinnie. Najpierw mężczyzna pojawił się przy bramie wejściowej kobiety. Ta jednak mu nie otworzyła. Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną. Wspiął się po ogrodzeniu i niespodziewanie zadał kobiecie 11 ran nożem

Na szczęście, na pomoc młodej kobiecie ruszył jej czworonóg, który natychmiast rzucił się na napastnika, raniąc go i zmuszając do ucieczki. 

Tragiczny bilans

11 ran kłutych zadanych ostrym nożem o długości co najmniej 10 centymetrów, spowodowało urazy wątroby i płuc. Jednak bilans mógłby być znacznie gorszy! Nie ma najmniejszych wątpliwości, że gdyby nie dzielny owczarek maremma kobieta by umarła

Napastnik to 28-letni Roland Bushi, który został już zatrzymany przez lokalną policję.  Postawiono mu zarzut usiłowania dokonania zabójstwa. Ze względu na dobro śledztwa, nie ujawniono danych pokrzywdzonej. Wiadomo jedynie, że stan jej zdrowia jest stabilny, a lekarze są dobrej myśli.

 Źródło: wamiz.it