Reklama

Motocyklista widzi coś na drodze: gwałtownie hamuje i zaczyna biec (VIDEO)

Motocyklista_ratuje_kota-Na_drodze cat-angry © Youtube.com

Jeszcze moment, a na zjeździe do autostrady mogło dojść do tragedii! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.09.2019, 20:55, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Niektórzy ludzie nie wahają się spieszyć z pomocą nawet w niezwykle trudnych okolicznościach. Jednym z przykładów jest ten motocyklista, który pod koniec sierpnia 2019 roku przejeżdżając w pobliżu miasta Mons w Belgii, kątem oka dostrzegł leżące na drodze zwierzątko. 

Motocyklista o wielkim sercu

Jadąc z dużą prędkością mężczyzna dostrzegł, że coś leży na środku drogi.  Zahamował w mgnieniu oka i nie zważając na to, że jest to dla niego naprawdę niebezpieczne, porzucił motor na poboczu i zaczął biec z powrotem. 

Na środku drogi dojazdowej do autostrady znajdował się mały, rudy kotek. Cały przerażony trząsł się ze strachu. Motocyklista, z pomocą kierowcy innego samochodu, który też się zatrzymał, zaczął dawać znaki innym kierowcom, by zwolnili. W końcu dobiegli do spanikowanego kotka i zabrali go z drogi.

Na video widać, jak bardzo kotek jest przestraszony - gdyby motocyklista się nie zatrzymał, kotek mógłby zostać przejechany!

Z powodu alergii, mężczyzna nie mógł sam zaopiekować się kociakiem, przekazał go zatem kierowcy samochodu, który odwiózł kotka do ośrodka opieki. Tam maluch został troskliwie obejrzany, a ponieważ nic mu nie dolegało, szybko znaleziono mu nowy dom. 

Odważny motocyklista, który przypadkiem nagrał całą akcję, udostępnił video w social mediach, jako przestrogę dla tych, którzy porzucają zwierzęta. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz