Reklama

Labrador dokonał przerażającego odkrycia podczas spaceru nad Bałtykiem

Zachód nad morzem. dog-wow © Pexels

Spokojny, sierpniowy poranek nad morzem. Czy może być coś przyjemniejszego dla labradora niż beztroskie bieganie  po pustej plaży tuż nad brzegiem morza? I tak faktycznie było do momentu, aż piesek nie dokonał okropnego odkrycia.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 24.08.2021, 06:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

 
W sierpniu 2019 roku 49-letnia mieszkanka Bawarii pojechała ze swoim psem nad Bałtyk w okolicach Lubeki. Pewnego dnia, tak jak codziennie,  wyszła z czworonogiem na spacer po plaży Grömitz. Wakacje nad morzem to dla labradora marzenie. Cóż może być przyjemniejszego dla aktywnego psiaka niż beztroskie bieganie brzegiem morza i zabawa z falami?

Perfidne znalezisko

Poranna zabawa trwała w najlepsze, gdy nagle pies znalazł coś leżącego na piasku. Kiedy kobieta podeszła bliżej, była zszkowana - znalezisko wyglądało jak ludzki palec, w który w dodatku wbito gwoździe!

To nie tak jak myślisz!

Kobieta natychmiast zaniosła przerażające znalezisko na policję. Funkcjonariusze zachowali zimną krew i po uważnym przyjrzeniu się domniemanemu palcowi powiedzieli, że to „tylko” kawałek mięsa. Nienależącego do człowieka.

Jednak śruby wbite w znalezisko wskazywały na to, że mięso najprawdopodobniej miało być zatrutą przynętą, groźną także dla czworonogów.

Większość psów ma naturę odkrywców. Lubią kopać, wykopywać i znajdować. Pamiętajcie jednak, że niektóre ze „znalezisk” mogą być dla zwierzaków bardzo niebezpieczne. Bądźcie uważni!

 

+++ Köder mit Schrauben am Hundestrand von Grömitz entdeckt +++ Dienstagmorgen (27. August 2019) hat eine...

Posted by Polizei Lübeck und Ostholstein on Tuesday, August 27, 2019

Źródło: wamiz.de

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz