Aktualności :
Wamiz Logo

Reklama

Panika nad Bałtykiem: labrador dokonał przerażającego odkrycia

Zachód nad morzem.
© Pexels

Sierpniowy poranek nad morzem. Kobieta wybrała się na spacer po plaży ze swoim psem. Czy może być coś przyjemniejszego dla labradora niż beztroskie bieganie tuż nad brzegiem morza? I tak rzeczywiście było do momentu aż piesek dokonał strasznego odkrycia.

Przez Agnieszka Marczak , 11 wrz 2019

Urlop nad morzem z psem

49-letnia mieszkanka Bawarii pojechała ze swoim psem nad Bałtyk w okolicach Lubeki. We wtorek 27 sierpnia jak co dzień wyszła z czworonogiem na spacer po plaży Grömitz. Wakacje nad morzem to dla labradora marzenie. Cóż może być przyjemniejszego dla aktywnego psiaka niż beztroskie bieganie brzegiem morza i zabawa z falami?

Perfidne znalezisko

Poranna zabawa trwa w najlepsze, gdy nagle piesek znajduje coś leżącego na piasku. Kobieta jest zszkowana - znalezisko wygląda jak ludzki palec, w który w dodatku wbito gwoździe!

To nie tak jak myślisz!

Kobieta natychmiast zanosi przerażające znalezisko na policję. Funkcjonariusze zachowują zimną krew i po uważnym przyjrzeniu się domniemanemu palcowi mówią, że to „tylko” kawałek mięsa. Nienależącego do człowieka.

Jednak śruby wbite w znalezisko wskazują na to, że mięso najprawdopodobniej miało być zatrutą przynętą, groźną także dla czworonogów. Policja w Grömitz poprosiła urlopowiczów o ostrożność i wszczęła dochodzenie.

Większość psów ma naturę odkrywców. Lubią kopać, wykopywać i znajdować. Pamiętajcie jednak, że niektóre ze „znalezisk” mogą być dla zwierzaków bardzo niebezpieczne. Bądźcie uważni!

Źródło: wamiz.de

 

+++ Köder mit Schrauben am Hundestrand von Grömitz entdeckt +++ Dienstagmorgen (27. August 2019) hat eine...

Posted by Polizei Lübeck und Ostholstein on Tuesday, August 27, 2019