Reklama

Kobieta spacerowała brzegiem rzeki: to co zobaczyła, zmroziło jej krew w żyłach

Kotek w klatce cat-sad © Facebook - Anymal

Kobieta spokojnie spacerowała brzegiem rzeki w Allier w środkowej Francji. W pewnej chwili dostrzegła w wodzie coś, co przeraziło ją do żywego!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Na dnie sadzawki zauważyła klatkę, w której znajdował się mały kotek. Niestety, zwierzę nie miało najmniejszych szans na przeżycie. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że kot zmarł w wyniku niewyobrażalnego ludzkiego okrucieństwa.

Alert w social mediach 

Na swojej stronie na Facebooku stowarzyszenie Anymal opublikowało informację o tym tragicznym zdarzeniu. Pracownicy stowarzyszenia pragnęli w ten sposób podkreślić, że śmierć tego małego kota nie pozostała niezauważona. Organizacja miała nadzieję, że upublicznienie tej informacji pozwoli odnaleźć winowajcę.

Choć to historia sprzed dwóch lat - pozostaje przestrogą. Nieodpowiedzialne adopcje i okrutne porzucenia zdarzają się wciąż zbyt często. Sterylizujmy nasze zwierzęta, aby zapobiegać niekontrolowanym rozrodom i przemyślmy 10 razy, czy na pewno jesteśmy gotowi na adopcję psa lub kota. To odpowiedzialność na całe jego życie! 

 

Enfermer un chaton dans une cage, le jeter aux lavoirs, le laisser se noyer. L'homme est fascinant ? ? Une promeneuse a...

Posted by Anymal on Tuesday, September 10, 2019
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz