Reklama

Kobieta ratuje maleńkiego kotka. Wkrótce maluch znajduje bardzo wyjątkowy dom (VIDEO)

Nowonarodzony kotek. cat-happy © YouTube @LoveMeow

W lipcu tego roku, mieszakająca w Las Vegas kobieta wraca od swojego chorego ojca, kiedy słyszy na zewnątrz dziwne popiskiwania. Na ganku siedzi malutki, przestraszony kotek, pilnie potrzebujący pomocy. Kobieta zabiera go do schroniska, nie spodziewa się jednak, jakie będą dalsze losy maluszka.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bezbronne znalezisko

Cała historia zaczyna się na początku lata, kiedy mieszkająca w Las Vegas kobieta odwiedza swojego chorego ojca. Gdy wychodzi z jego domu, słyszy na podwórku popiskiwania. Okazuje się, że na werandzie leży mały, wystraszony kotek. Po kociej matce ani śladu.

Kobieta postanawia szybko interweniować. Najpierw zabiera maluszka do środka, gdzie próbuje wraz ze swoim ojcem go nakarmić. Nic z tego, kot nie chce jeść. Kobieta zawozi więc malucha do najbliższego schroniska dla zwierząt - Hearts Alive Village.

Na miejscu okazuje się, że kotka ma zaledwie jeden dzień i musi być pod stałą opieką przez całą dobę. Jakie szczęście, że maluszek został w porę znaleziony! W schronisku zapewniono mu odpowiednie jedzenie, całodobową opiekę, imię Vivi i… nową „mamę”!

Kocia rodzina patchworkowa

Malucha zdecydowała się przygarnąć Danielle Chavez, która kocha koty i na miarę swoich możliwości stara się im pomagać jak najwięcej. W swoim domu założyła coś w rodzaju domu zastępczego dla kociaków.

W tym samym czasie co Vivi, do schroniska przybywają dwa inne nowonarodzone kocięta – Emery i Hunter. Danielle postanawia zabrać do domu całą trójkę. Ale to nie wszystko! Kilka dni później do ferajny dołącza czwarty kotek o imieniu Birdy i wszyscy przyjmują go z otwartymi łapkami! 

Każdy kotek ma za sobą trudną historię i gdyby nie pomoc dobrych ludzi i innych zwierzaków, nie miałyby dużych szans na przeżycie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Danielle Chavez (@fostercatsandkittens) on

Obecnie wszystkie kotki świetnie się rozwijają i tryskają energią. Oby tak dalej!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz