Reklama

Chory i wygłodzony, ten pies przeszedł niewiarygodną metamorfozę. Teraz czeka na nowy dom

Metamorfoza Eko dog-wow
© Facebook - Nasi Bracia Moja Miłość

Eko to pies, który ma za sobą bardzo trudną przeszłość. Jednak mimo licznych przeciwności losu udało mu się przetrwać. Ten dzielny czworonóg przeszedł niezwykłą metamorfozę, jednak wciąż czeka na nowy dom.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 19.09.2019, 19:37, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Eko to pies znaleziony na jednej z ukraińskich ulic. W mróz i deszcz pozostawał bez dachu nad głową. Z pewnością często był głodny, dlatego też jego organizm nie miał odporności

Wycieńczonego i schorowanego psa znaleźli wolontariusze. Eko po długim leczeniu wrócił do pełni sił, jednak wciąż nie udało się znaleźć dla niego opiekunów, którzy otoczyliby go troską i miłością.  

Obecnie, czworonóg przebywa w schronisku. Wolontariusze szacują, że pies ma około roku. Jest młody, wesoły i chętny do zabawy. Ma też wszystkie szczepienia i chip. Co więcej, Eko na koty i inne psy reaguje bardzo spokojnie. 

Wolontariusze zapewniają, że piesek zostanie dowieziony do każdego miasta w Polsce. Więcej informacji na facebookowej stronie Nasi Bracia Moja Miłość i pod numerem telefonu 735 192 486. 

Mocno trzymamy kciuki za Eko! 

 

???UKRAINA ??? Czyli PIEKŁO dla psów Tam pies znaczy tyle co SMIEĆ Psy są trute, podpalane, torturowane. Eko mieszkał...

Posted by Nasi Bracia Moja Miłość on Thursday, September 12, 2019