Reklama

Chihuahua wydała na świat 10 szczeniąt! To, co się wydarzyło następnego dnia było jeszcze większym zaskoczeniem

chihuahua w ciąży dog-wow
© Facebook/Unleashed Pet Rescue & Adoption

Gdy pracownicy schroniska zaopiekowali się suczką chihuahua, byli pewni, że niedługo będzie mieć młode. Nikt jednak nie spodziewał się, że wyda na świat tak wielką liczbę szczeniaków, a już na pewno nie tego, co wydarzyło się dzień później! 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 27.12.2019, 15:16, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Ta historia wydarzyła się w marcu ubiegłego roku. 18-miesięczna suczka o imieniu LOL została oddana przez właściciela do schroniska Unleashed Pet Rescue & Adoption w Kansas, w USA. Następnie umieszczono ją w rodzinie tymczasowej, by mogła oszczenić się w dobrych warunkach. Wydarzyło się to pięć dni później. 

Narodziny XXL

LOL zaczęła rodzić w obecności swojej rodziny adopcyjnej. Po pojawieniu się ośmiu szczeniąt wszyscy myśleli, że poród się zakończył. Jednak na świat przyszedł jeszcze dziewiąty i dziesiąty szczeniak.

Ale dopiero następnego dnia rano opiekunowie psa odkryli kolejnego, jedenastego psiaka! Zszokowana rodzina adopcyjna LOL zleciła badania szczeniaków. Wszystkie były idealnie zdrowe, podobnie jak ich mama.

Rekord

LOL zasługuje na wpis do Księgi Rekordów Guinessa, ponieważ to największy jak dotąd miot w przypadku rasy chihuahua. Poprzedni rekord to dziesięć szczeniąt.

 

Feeding in shifts #mommaandpartyof11 #unleashedrescue #adoptdontshop

Posted by Momma LOL Party of 11 on Wednesday, March 28, 2018

 

Wszystkie szczenięta i ich mama znalazły nowe domy i dziś wiodą szczęśliwe życie. Ich losy przez kilka miesięcy można było śledzić na profilu na Facebooku: Mama LOL Party of 11