Reklama

Bokser bawi się z chłopcem, kiedy dochodzi do ataku… śmiechu! (VIDEO)

Dziecko bawiące się z bokserem. dog-happy © Rumble @Shamzzz

Relacje psów i dzieci są często wyjątkowe. Oto kolejny filmik który jest na to dowodem. Ale uwaga! To, co się dzieje na filmie, pod pewnym względem jest… zaraźliwe!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zabawa czas start

Bohaterami nagrania zamieszczonego na Rumble jest mały chłopiec o imieniu Kai i bokser Nikki. Scena zaczyna się, kiedy poźnych rozmiarów pies zbiega z kanapy, przy której stoi Kai. Przez ułamek sekundy wszyscy wstrzymujemy oddech, bojąc się, że pies przewróci maluszka.

Spirala śmiechu

Kiedy Nikki zeskakuje na podłogę, dziecko zaczyna najpierw krzyczeć a potem wybucha… głośnym, radosnym śmiechem! Rzuca się na podłogę obok pieska i przez chwilę jeszcze się czule droczą. Poza boksera gotowego do zabawy nakręca spiralę śmiechu małego Kaia. Śmiech dziecka jest tak głośny, że nie sposób się nie śmiać razem z nim.

Po chwili Nikki wstaje i odchodzi w poszukiwaniu nowych źródeł zabawy.

Nie zostawiajcie samego dziecka z psem

Boksery to psy bardzo rodzinne i towarzyskie, mają dużo energii i uwielbiają się bawić. Szybko się uczą, dlatego łatwo można je wyszkolić do zabawy z malutkimi dziećmi. Pamiętajmy jednak, że mimo miłości i radości, jaką dostarczają zabawy, nigdy nie należy zostawiać dziecka z psem bez nadzoru osoby dorosłej.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz