Reklama

Dziecko bawiące się z bokserem.
zobacz informacje o obrazie
© Rumble @Shamzzz

Bokser bawi się z chłopcem, kiedy dochodzi do ataku… śmiechu! (VIDEO)

Redakcja

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Relacje psów i dzieci są często wyjątkowe. Oto kolejny filmik który jest na to dowodem. Ale uwaga! To, co się dzieje na filmie, pod pewnym względem jest… zaraźliwe!

Zabawa czas start

Bohaterami nagrania zamieszczonego na Rumble jest mały chłopiec o imieniu Kai i bokser Nikki. Scena zaczyna się, kiedy poźnych rozmiarów pies zbiega z kanapy, przy której stoi Kai. Przez ułamek sekundy wszyscy wstrzymujemy oddech, bojąc się, że pies przewróci maluszka.

Spirala śmiechu

Kiedy Nikki zeskakuje na podłogę, dziecko zaczyna najpierw krzyczeć a potem wybucha… głośnym, radosnym śmiechem! Rzuca się na podłogę obok pieska i przez chwilę jeszcze się czule droczą. Poza boksera gotowego do zabawy nakręca spiralę śmiechu małego Kaia. Śmiech dziecka jest tak głośny, że nie sposób się nie śmiać razem z nim.

Po chwili Nikki wstaje i odchodzi w poszukiwaniu nowych źródeł zabawy.

Nie zostawiajcie samego dziecka z psem

Boksery to psy bardzo rodzinne i towarzyskie, mają dużo energii i uwielbiają się bawić. Szybko się uczą, dlatego łatwo można je wyszkolić do zabawy z malutkimi dziećmi. Pamiętajmy jednak, że mimo miłości i radości, jaką dostarczają zabawy, nigdy nie należy zostawiać dziecka z psem bez nadzoru osoby dorosłej.

 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz