Reklama

Pies po 9 latach wraca do schroniska: kilka dni później pojawia się ktoś, kogo nikt się nie spodziewał!

Lara_pies_kundelek_z_nowym_wlascicielem dog-wow
© Facebook / Wybieram_kundelka

Słodki kundelek Lara, po 9 latach został zwrócony do schroniska. Przed suczką rysowała się bardzo smutna przyszłość, jednak po kilku dniach nieoczekiwanie jej los się odmienił! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 08.11.2020, 17:32, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:16

Pies został zaadoptowany ze schroniska i przez wiele lat wiódł szczęśliwe życie. W ubiegłym roku, po 9 latach jej opiekun zdecydował się jednak oddać psa z powrotem do schroniska.

Dla pieska, który przez tyle lat miał bezpieczny dom, taka sytuacja to szok. 

Rodzina opiekuna wraca po psa

Po kilku dniach do Schroniska na Paluchu przyjechała rodzina. Okazało się, że są to osoby spokrewnione z byłym właścicielem Lary. Nie wiedzieli, że pies został oddany do schroniska. Dowiedzieli się tego z ogłoszeń o adopcji, jakie schronisko umieściło w internecie. 

Kiedy zorientowali się, że ich krewny porzucił psa, natychmiast po niego przyjechali. Lara poznała rodzinę swojego poprzedniego opiekuna i bardzo ucieszyła się na ich widok. Teraz będzie mieć nowy, choć nie taki całkiem obcy, dom. 

Cała historia, choć smutna, znalazła szczęśliwe zakończenie! Larze i jej nowym opiekunom życzymy samych cudownych chwil! 

 

Info petarda ? Lara 6 dni temu została zwrócona z adopcji po 9 latach. W niedzielę zgłosiła się do nas dalsza rodzina '...

Posted by Wybieram kundelka on Wednesday, September 25, 2019