Reklama

Ofiara wypadku samochodowego budzi się w szpitalu i mówi tylko o jednym

wypadek samochodowy dog-wow
© Youtube @Inside Edition

W maju tego roku Michael Crocker wybrał się do Alabamy, by adoptować ze schroniska Bellę, sukę rasy labrador. Kiedy jednak wracał do domu ze swoją pupilką, zdarzył się poważny wypadek. Auto Michaela rozpadło się na kawałki, a on sam trafił do szpitala. 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 04.10.2019, 15:00, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Zagubiona suka

Odzyskawszy świadomość w szpitalu, Michael od razu zapytał, gdzie jest jego suczka. Niestety, nikt nie wiedział, co się z nią stało
Wystraszona wypadkiem suka musiała uciec.

Wiedząc, jak bardzo ich synowi zależy na tym psie, rodzice Michaela postanowili zrobić wszystko, by odszukać Bellę. Rozwiesili plakaty, zamieścili ogłoszenia na specjalnych grupach na Facebooku. Wszystko na próżno.

Wreszcie zwrócili się o pomoc do stowarzyszenia. W ten sposób Belli zaczęła szukać wolontariuszka Cheryl. Udała się na miejsce wypadku, sądząc, że suka nie mogła zbytnio się oddalić. Kiedy przeszukiwała okolice, nagle usłyszała cichy dźwięk. Zbliżyła się do krzaków, gdzie znalazła przerażoną Bellę. 

Niezbędna pomoc

U weterynarza okazało się, że Bella potrzebuje transfuzji krwi. Dzięki obecnemu tam w tym samym czasie w klinice chartowi, suka otrzymała krew i szybko wróciła do zdrowia. W dodatku zwierzaki od razu się zaprzyjaźniły! 

Michael Crocker zaś oszalał ze szczęścia na widok Belli.