Reklama

Policjant przeżywa szok, kiedy widzi co się dzieje w zatrzymanym do kontroli aucie!

Samochód na stacji benzynowej. dog-angry

Podczas rutynowego patrolu policjant z Queensland przeżywa istny szok. Tego widoku jeszcze długo nie zapomni!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Podczas podróży samochodem trzeba zachować szczególną ostrożność i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pasażerów, także tych czworonożnych. To, co zobaczył na autostradzie pewien australijski policjant, jest rażącym przykładem, jak postępować absolutnie nie wolno.

Czworonóg za kierownicą

To zdarzenie miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku w Queensland w Australii. 35-letnia Mudgeeraba została oskarżona po tym, jak policjant z drogówki zauważył, jak jedzie autostradą z dwoma psami na kolanach!

Jeden z czworonogów wyraźnie zwisał przez okno, siedząc na kolanach kierującej kobiety. Drugi piesek chodził swobodnie po samochodzie, nic sobie nie robiąc z dużej prędkości, z jaką poruszał się pojazd.

Co za nieodpowiedzialność!

Policjant zatrzymał kobietę na najbliższej stacji benzynowej i poinformował ją o wykroczeniu drogowym za prowadzenie samochodu ze zwierzęciem na kolanach. Mudgeeraba dostała mandat w wysokości 311 dolarów australijskich. Gdyby kobieta doprowadziła do wypadku, groziłaby jej grzywna kilkanaście razy wyższa oraz kara pozbawienia wolności do sześciu miesięcy.

Pamiętajcie, by stawiać bezpieczeństwo wszystkich pasażerów i uczestników ruchu na pierwszym miejscu. Odpowiednie zabezpieczenie zwierzaka w samochodzie może Was uratować przed nieprzewidywalnymi konsekwencjami swobodnego poruszania się czworonoga podczas jazdy.

 
Car no place for lap dogs

This driver has learnt that the car is no place for lap dogs. Police would like to remind all motorists that driving with unrestrained people and animals can result in a fine. Keep you and your pets safe. More information here: https://mypolice.page.link/SQRd

Posted by Queensland Police Service on Sunday, September 22, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz