Reklama

Kobieta znajduje porzuconego szczeniaka. Największy twardziel nie powstrzyma łez, kiedy zobaczy to, co ona (VIDEO)

Piesek z tabliczką I need a home. dog-sad
© Screenshot YouTube @TheRescueJourney

Pewna Amerykanka nie spodziewała się, że podczas samotnego spaceru jej serce zostanie złamane. Przechadzając się po okolicy, zauważyła maleńkiego szczeniaka siedzącego przy ulicy. Gdy się do niego zbliżyła, do oczu napłynęły jej łzy.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.10.2019, 18:09, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Ten moment, kiedy do oczu napływają łzy

Mały, uroczy piesek o białej sierści z czarnymi łatkami siedział po prostu pod ścianą budynku. W pobliżu nie miał ani wody, ani jedzenia, ani właściciela. Za to zawieszoną na szyi niewielką tabliczkę.

Kiedy kobieta zbliżyła się do maluszka, zobaczyła, że na tabliczce napisano: „I need a home” – „Potrzebuję domu”. Natychmiast skontaktowała się ze schroniskiem The Rescue Journey w stanie Maine.

Poruszające nagranie

Schronisko opublikowało w internecie nagranie, na którym widzimy akcję przybyłych na miejsce pracowników. Na filmiku pokazano moment, w którym jeden z nich powoli zbliża się do szczenięcia i wyciąga do niego rękę.

Wszystko robi ostrożnie, tak, by nie wystraszyć maluszka. Natomiast piesek nie wydaje się przestraszony, wręcz przeciwnie – jest podekscytowany widokiem kogoś, kto się nim zainteresował. Nawet radośnie zaszczekał!

Zanim zabrano dwumiesięcznego maluszka, podano mu miskę z wodą. Natomiast już na miejscu w schronisku poddano go dokładnemu badaniu. Niedługo też zwierzak zostanie przekazany do adopcji. Mamy nadzieję, że znajdzie kochający dom i już nigdy nie zostanie zostawiony sam na ulicy.

Pracownicy przytuliska nie wiedzą, jak długo szczeniak przebywał na ulicy. Podejrzewają, że mógł wędrować po okolicy już kilka dobrych dni.

Poruszające nagranie, jakie schronisko zamieściło na swoim kanale YouTube, ma już grubo ponad 4 miliony wyświetleń. Na końcu nagrania znajduje się prośba, by osoby, które chcą udostępnić filmik, zamieściły również hashtag #saveanimalssaveplanet

 

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety " Jak godnie pożegnać czworonożnego przyjaciela?" Na podstawie odpowiedzi opracujemy analizę i opublikujemy wyniki na Wamiz.pl. Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 min.