Reklama

Mały prosiaczek ratuje poważnie chorą kotkę (VIDEO)

Prosiaczek i kotka cat-wow © Youtube - Inside Edition

Choć na pierwszy rzut oka, przyjaźń kota i prosiaczka brzmi jak scenariusz na disneyowską bajkę, to ta historia wydarzyła się naprawdę. Jesteśmy pewni, że złapie Was za serce! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 07.10.2019, 14:20, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Batman, bo tak ma na imię osierocony prosiaczek, to prawdziwy bohater. Jego najlepszy przyjaciółka to kotka Sriracha. Niestety zwierzę wymaga specjalnej opieki, a to dlatego, że na cierpi rzadkie schorzenie neurologiczne - hipoplazję móżdżku. Choroba sprawia, że Sriracha ma napady drgawek, nie może swobodnie się poruszać ani utrzymać równowagi.

Na szczęście, w takich trudnych chwilach na ratunek rusza Batman. Dwutygodniowy osierocony prosiaczek potrafi wyczuć, kiedy stan jego przyjaciela się pogarsza. Kiedy Sriracha ma napad drgawek, prosiaczek zaczyna ją przytulać, a nawet przytrzymywać jej drążące mięśnie. 

Zwierzęta przebywają obecnie pod czujną opieką Rancho Relaxo w Woodstown w stanie New Jersey. Właśnie dzięki wsparciu tej organizacji ta niezwykłą przyjaźń miała szansę się rozwinąć.    

“Batman jest bardzo przywiązany do Sriracha” - relacjonuje Caitlin Cimini, założycielka  Rancho Relaxo. “On bardzo dobrze wie, kiedy Sriracha ma gorsze dni i czuje potrzebę pocieszenia jej” - dodaje.  

Sami zobaczcie tą jedyną w swoim rodzaju parę przyjaciół. 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz