Reklama

Ten pies wygląda zupełnie jak człowiek. I do tego się uśmiecha!

Pies_ktory_wyglada_jak_czlowiek dog-wow
© Instagram / @norichiban

Piesek Nori mieszkający w Seattle szturmem zdobywa internet. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 09.10.2019, 19:37, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Pyszczek tego pupila jest naprawdę wyjątkowy. Spojrzenie jego mądrych oczu jest bardzo ludzkie. Piesek wygląda, jakby się cały czas uśmiechał. Kojarzy się z miłym dziadkiem, z którym chętnie wyszlibyśmy na spacer. 

Nori mieszka z 33-letnik Kevinem Hurless i jego partnerką, 34-letnią Tiffany Ngo w Seattle. Ma dość unikalny wygląd. Dzięki dużym, migdałowym oczom, różowym wargom i specyficznemu układowi przodu pyszczka sprawia wrażenie bardzo „ludzkiego”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

Jego opiekunowie mówią, że często są zatrzymywani na ulicy przez przechodniów, którzy spotykając psa, nie mogą uwierzyć, że to jego naturalny wygląd. 

„Kiedy był młodszy, miał nieco ciemniejszą sierść. Ludzie mówili, że wygląda jak Chewbacca albo Ewok ze Star Wars” wspomina Kevin. „Zazwyczaj słyszymy, że to jego oczy nadają mu taki ludzki wygląd”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

Widząc zainteresowanie psem, właściciele postanowili podzielić się jego fotografiami i filmikami w internecie. Opublikowane przez nich zdjęcie psa szybko uzyskało mnóstwo polubień!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

„Nori jest bardzo przyjaznym i skorym do zabawy psem. Uwielbia ludzi i inne psy i z każdym chce się zaprzyjaźniać.” – mówią o psie jego opiekunowie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

Nori to pudel australijski — jedna z nowych ras tworzonych ze skrzyżowania owczarka australijskiego z innymi rasami. Aussiedoodle (lub Ausiepoo) powstaje z połączenia owczarka z pudlem (więcej o modnych rasach tworzonych w Australii przeczytasz w naszym wpisie o labradoodle). 

 

Meet adorably cute Nori, the dog with a striking 'human face'

Posted by Yahoo UK on Thursday, October 3, 2019