Reklama

Dog niemiecki został sterroryzowany przez … pluszową owcę! (VIDEO)

Pies_dog_niemiecki_i_pluszowa_zabawka dog-happy
© Youtube.com

Reakcja psa na zabawkę o „złym spojrzeniu” przyprawi was o ból brzucha ze śmiechu!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 10.10.2019, 08:19, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Wydawałoby się, że duży pies powinien być odważny i nie reagować paniką tak łatwo. Zwłaszcza jeśli ma tak groźne imię, jak ten pies. Tymczasem Krueger okazał się wyjątkowo tchórzliwym psiakiem!

Krueger to dog niemiecki, który imię otrzymał po słynnej postaci z serii horrów „Koszmar z ulicy wiązów”. Jego właściciel najwyraźniej lubi się bać, bo jego zabawkowa owca, którą próbuje bawić się z psem,  ma dwa oblicza – jedno urocze i kochane, a drugie przerażające i budzące grozę. Mimo wszystko to jednak jedynie pluszowa zabawka. 

Początkowo pies jest zainteresowany pluszakiem i próbuje go obwąchać. Kiedy maskotka zmienia się z miłej owieczki w krwiożerczą bestię, Krueger ucieka w popłochu. Nikt nie spodziewałby się takiej reakcji po ważącym 60 kg psie!

 

Sondaż "Jak godnie pożegnać czworonożnego przyjaciela?"

W  Wamiz uważamy, że odejście psa lub kota nie powinno być tematem tabu, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twoich uczuciach i doświadczeniach z nim związanych. Na podstawie odpowiedzi opracujemy analizę i opublikujemy wyniki na Wamiz.pl. Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 min. Dziękujemy Ci za poświęcony czas.