Reklama

Przerażające! Otwiera okno i widzi mężczyznę, który z drugiego piętra “łowi” koty!

Torturowany kot cat-angry © Facebook - Whiskers World, Inc.

Okrucieństwo niektórych ludzi zwyczajnie nie zna granic! Tak też było w przypadku pewnego mężczyzny mieszkającego w hrabstwie Luzerne w stanie Pensylwania.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Akt niewyobrażalnego okrucieństwa

Wszystko zaczęło się w kwietniu ubiegłego roku. Zupełnie przypadkowo mężczyzna mieszkający w tym samym budynku zauważył, jak jeden z sąsiadów zarzucał wędkę z drugiego piętra. Na końcu haków były kawałki mięsa. Cel? Łowienie kotów, które przyciągnął mięsny przysmak.

Następnie złapane na wędkę koty, mężczyzna wciągał aż na drugie piętro w ten sposób poważnie raniąc pyszczki zwierząt!

Na ratunek 

Zszokowany sąsiad natychmiast powiadomił lokalne schronisko dla zwierząt, które natychmiast podjęło interwencję. Pracownicy znaleźli trzy bezpańskie koty z haczykami wbitymi w usta, a także ranne koty.

"Zostaliśmy poinformowani przez sąsiadów, że lokatorzy zostali eksmitowani i zostawili w mieszkaniu około 15 kotów. Ktoś otworzył drzwi i wypuścił wszystkich zwierzęta na zewnątrz. W pewnym momencie lokator z góry zaczął je torturować. Powiedział jednemu sąsiadowi, że "łowi koty". Ku naszemu przerażeniu, okazało się to prawdą. Wabił koty jedzeniem, które umieszczał na haczykach wędkarskich" - relacjonują na swoim Facebooku pracownicy organizacji Whiskers World. 

"Udało nam się złapać jednego kota z haczykami w pyszczku. Są jeszcze dwa kolejne. Ten mężczyzna karmił też te głodne zwierzęta pokarmem przywiązanym do sznurków. Kilka kotów jest tam jeszcze z sznurkiem zwisającym z pyszczka i odbytu. Niektóre z nich mają też widoczne urazy nóg. Jest to absolutnie przerażające" - dodają z niedowierzaniem.

Sprawca to 27-letni mężczyzna, który przyznał się do zarzucanego mu czynu. W maju zeszłego roku trafił do aresztu. Obecnie oczekuje na proces, który odbędzie się w grudniu.

 

URGENT! PLYMOUTH CATS NEED YOUR HELP! Happy Hearts & Tails and Whiskers World are working together to help these poor...

Posted by Whiskers World, Inc. on Tuesday, April 9, 2019

 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz