Reklama

Kotek Chaco.
© Instagram @wakaponsan

Mężczyzna adoptował kotka z Japonii. Ale coś jest nie tak...

Przez Agnieszka Marczak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Na pierwszy rzut oko Chaco wyglądał na całkiem zwykłego, uroczego kotka. Jak się później okazało mruczek jeszcze czekał z odsłonięciem swojej prawdziwej natury. Gdyby nie zdjęcia, nikt by nie uwierzył, kim naprawdę okazał się Chaco!

Pewien mężczyzna poznaje małego Chaco w kociej kawiarni w japońskim mieście Ageo i od razu się w nim zakochuje. Nie ma jednak pojęcia, co za zwierzę tak naprawdę postanawia wziąć do domu.

Czworonożny akrobata

Kiedy Chaco się zaaklimatyzował i poczuł pewniej w nowym środowisku, w końcu odkrył swoje prawdziwe „ja”. To, co pokazał swojemu opiekunowi, to nie tyle co wymyślna kocia zabawa, a historia tańca w pigułce. Od baletu po breakdance ze wszystkimi akrobatycznymi wygibasami włącznie!

Na szczęście opiekun niesamowitego kota uwiecznił popisy Chaco na fotografiach. Inaczej nikt by nie uwierzył, do czego zdolny jest ten pozornie najzwyczajniejszy w świecie kot.

Gwiazda Instagrama

Chaco jest istną gwiazdą mediów społecznościowych. Jego gimnastyczne popisy obserwuje na profilu Wakaponsan ponad 30 tysięcy użytkowników.

Ach, któżby nie chciał być tak wygimnastykowany!

 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?