Reklama

Umierająca Pani Alicja ma tylko jedno marzenie: czy uda się je spełnić?

Kundelek Fredzio dog-sad
© Facebook - Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio

Pani Alicja zmaga się z ciężką chorobą, jednak umierającej kobiecie sen z powiek spędza inny problem - kto zaopiekuje się jej ukochanym psem?

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.10.2019, 19:49, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Pupil pani Alicji trafił już pod opiekę schroniska, jednak kobieta chce zrobić wszystko, co w jej mocy, aby kundelek znalazł godnych właścicieli. 

Fred jest pięknym kundelkiem w typie jamnika. Ma rudawe umaszczenie i charakterystyczny biały krawat. 10-letni czworonóg jest bardzo towarzyski i bardzo nie lubi być sam. Potrzebuje troski i miłości. 

Trudne rozstanie

Dla Pani Alicji rozstanie z Fredem było niezwykle trudne, czworonóg również bardzo mocno to przeżył. Właścicielka kundelka obecnie przebywa w Hospicjum pw. św. Ojca Pio w Pucku. Jest ciężko chora, co uniemożliwia jej opiekę nad kundelkiem.

Największym marzeniem kobiety jest to, aby jeszcze przed śmiercią otrzymać informację, że Fred znalazł dom. Obecnie czworonóg przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt Sopotkowo w Sopocie.

Pracownicy hospicjum umieścili nawet na swoim Facebooku informację, o tym, że Fredzio szuka nowych właścicieli. Pani Alicja nie traci nadziei, że jej ukochany pupil dostanie drugą szansę. 

Trzymamy kciuki!

 

Pomóżmy Pani Alicji spełnić marzenie ? Piesek znajduje się w schronisku w Sopocie. Może ktoś ma warunki, aby przyjąć go pod swój dach?

Posted by Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio on Monday, September 30, 2019

Źródło: fakt.pl