Aktualności :

Reklama

Ten kot przychodzi do nich codziennie równo o 19.00. I ma ważny powód (VIDEO)

Kotka_na_podłodze_się_przeciąga_komentarz_daj_jeść cat-wow
© YouTube.com/SBS.tv

Do pewnej rodziny w Korei codziennie o 19.00  puka kot, który spędza u nich równo godzinę. Co robi przez resztę dnia i jakim cudem jest tak punktualny? Rodzina postanawia przeprowadzić śledztwo…

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 15.10.2019, 19:05, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Poranna wizyta 

Z zadziwiającą regularnością ten kot odwiedza codziennie koreańską rodzinę, miaucząc pod drzwiami. Po wpuszczeniu do domu czeka aż dostanie jeść, a po jedzeniu ucina sobie drzemkę. Po godzinie domaga się wypuszczenia na zewnątrz. I tak każdego dnia. Kot czuje się definitywnie jak u siebie, choć nie jest to jego dom! 

Gdzie chodzi kot? Śledztwo rozpoczęte 

Rodzina postanawia sprawdzić, co robi kot, kiedy opuszcza ich mieszkanie. Zaczepiają za obrożę kota sznurek. Okazuje się, że … kot ma cztery miejsca, które regularnie odwiedza i w których się stołuje! 

Pierwsze o 07:00, drugie o 09:00 a później dwa kolejne po południu – o 13:00 oraz o 19:00. Ten kot ma naprawdę zajęty dzień! Jedzeniem!

Kot, czy kotka…? 

Ale uwaga, czy ten kot ma tak duży brzuszek od jedzenia, czy może jest w ciąży? Opiekunowie w pierwszym domu zdecydowali się sprawdzić, czy z kotką jest wszystko w porządku. Okazało się, że ciąża przebiega prawidłowo i pozostaje jedynie przygotować kotce porodówkę. 

Kotka sama zadecydowała, że zamiast w przygotowanym schronieniu urodzi w pojemniku na ryż, ale jej opiekunowie, z mieszkania, które odwiedzała codziennie o 19.00 nie mieli nic przeciwko. Zdecydowali się na stałe zająć kotką. Ciekawe, czy po porodzie, nadal będzie tak głodna, by odwiedzać aż 4 miejsca każdego dnia!

https://www.youtube.com/watch?v=IRR2ncpcis4