Reklama

Hodowca porzucił tego szczeniaka z absolutnie niedopuszczalnego powodu. Dziś pluje sobie w brodę

szpic niemiecki Betram dog-wow © Instagram/ bertiebertthepom

Psy mogą być najlepszymi przyjaciółmi człowieka, co niestety nie znaczy, że człowiek jest zawsze najlepszym przyjacielem psów. Bertram, uroczy szpic niemiecki o wyglądzie pluszowego misia, z pewnością coś o tym wie…

Przez Izabela Markowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Okrutne i niesprawiedliwe porzucenie

Gdy Bert miał zaledwie 5 miesięcy, jego hodowca porzucił go, bo uznał, że jest już za duży i nie nadaje się na sprzedaż. Pies, który nie przynosi zysku, to ciężar, więc mężczyzna postanowił się go pozbyć, nie szukając innego rozwiązania.

Na szczęście pochodząca z Nowego Jorku artystka, Kathy Grayson, znalazła psiaka na stronie adopcji zwierząt i zakochała się w tej uroczej, okrąglutkiej kulce. Bez wahania poleciała po niego do Tulsy, by zabrać go do Nowego Jorku, gdzie prowadzi galerię sztuki.

Poznaj rasę pomeranian

Mały celebryta

Kathy szybko zorientowała się, że ludzie uwielbiają jej psa i postanowiła stworzyć mu konto na Instagramie, na którym promuje również swoją galerię. Bertrama obserwują tysiące osób i przyciąga on licznych klientów do galerii swojej pani. Niektórzy przyprowadzają swoje psy, by poznały Bertrama.

Bert stał się gwiazdą portali społecznościowych, ma ponad 438 000 obserwatorów na Instagramie, co absolutnie nie dziwi Kathy.

„Bert to wspaniały psiak, który uszczęśliwia ludzi. Internet i media społecznościowe to doskonałe miejsce dla słodkich zwierzaków, ludzie potrzebują antidotum na zło”. Sami zobaczcie, jaki jest uroczy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bertram The Pomeranian (@bertiebertthepom) on

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz