Reklama

Kobieta znajduje kociaka z czterema uszami i jednym okiem. Wtedy podejmuje odważną decyzję

cień kota cat-wow © Shutterstock

Na szczęście dziś Frankie - jednooki kot o czterech uszach - wiedzie szczęśliwe życia, a nawet ma grono fanów na Instagramie. 

Przez Izabela Markowska

Opublikowano 17.10.2019, 19:30, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Po przybyciu do stowarzyszenia Frankie natychmiast zyskał pomoc, ponieważ miał bardzo zainfekowane oko i czworo uszu. Podczas operacji oko usunięto, co niestety było bolesne dla zwierzęcia.  By zapewnić kotu rekonwalescencję w jak najlepszych warunkach, znaleziono mu tymczasowy dom u współpracującej ze stowarzyszeniem Georgi.

Nowe życie dla Frankiego

Już po kilku dniach pobytu kociaka Georgi podjęła ważną decyzję. Zrozumiała, że nie pozwoli mu odejść i postanowiła oficjalnie go zaadoptować: „W zeszłym roku byłam rodziną zastępczą dla prawie 80 kotów i to był pierwszy kot, którego nie chciałam oddać”. 

W najbliższych miesiącach Frankie będzie miał usuniętych kilka zębów, by wyeliminować problemy ze zgryzem. Czworo uszu to natomiast problem genetyczny.

Ten kociak to prawdziwa kulka miłości, którą zachwyci się każda napotkana przez niego osoba. Uwielbia się przytulać i okazywać miłość innym. Sami zobaczcie.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz