Reklama

Samochód zatrzymuje się przed dwoma policjantami: kierowca składa przedziwną propozycję

policjanci dog-wow
© Shutterstock

Jakiś czas temu w londyńskiej dzielnicy Battersea, przed dwoma policjantami nagle zatrzymał się samochód. Nic nie wskazywało na to, że funkcjonariusze za chwilę będą musieli się zmierzyć z tak nietypowym przebiegiem zdarzeń…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 17.10.2019, 13:03, aktualizacja dnia 12.10.2021, 10:17

W samochodzie siedziała młoda para. Zatrzymali się przed policjantami, aby przekazać policjantom…szczeniaka! Wyjaśnili, że kupili psa rasy jack russell na stronie internetowej kilka dni wcześniej, ale się rozmyślili i już go nie chcą.

Zszokowani funkcjonariusze zgodzili się zabrać szczeniaczka. Następnie przekazali go do lokalnego schroniska dla zwierząt Battersea Dogs & Cats. Aż strach pomyśleć, co mogłoby się stać z czworonogiem, gdyby nie obecność policjantów.

Jack russell miał zaledwie 6 tygodni. Był zdecydowanie za mały, aby oddzielić go od matki. Stowarzyszenie, które zaopiekowało się pieskiem, nazwało go Buddy. A to dlatego, że szczeniak był wyjątkowo słodki i sprawiał, że wszyscy od razu zakochiwali się w nim!

Pomimo trudnego startu, teraz Buddy cieszy się doskonałym zdrowiem. Kilka dni po tym, kiedy przybył do schroniska, został zaadoptowany przez nową rodzinę. Buddy jest bardzo wesołym, młodym szczeniakiem, który uwielbia gonić za piłką tenisową. Jest bardzo szczęśliwy w swoim nowym domu. Mamy nadzieję, że tak już będzie zawsze!

Źródło: battersea.org.uk