Reklama

Ten komiczny kostium dla psa na Halloween nie ma sobie równych!

Pies jak mop dog-happy
© Facebook - 2 Point Farm

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a jeśli szukacie inspiracji dla swoich pupili, to lepiej trafić nie mogliście. Ten kostium dla psa bije rekordy wszelkiej popularności! 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.10.2019, 08:36, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Wystrojone psiaki

Gdy w grę wchodzą kostiumy na Halloween, żaden ludzki strój nie jest w stanie przebić przezabawnych strojów naszych pupili.

A jeśli szukasz najbardziej oryginalnego kostiumu dla swojego psa, w tej kategorii już mamy zwycięzcę. Pies, którego przebrano za... mopa!

Rasa jak mop

Jeśli nie jest wam obca rasa puli to wiecie bardzo dobrze, że te pieski są uderzająco podobne do urządzeń czyszczących podłogę

Urocza suczka Keki wykorzystała swoje mocne strony i na Halloween wystąpiła jako mop. Czworonoga umieszczono w wiadrze, w którym sprytnie schowany był kij od mopa. Perfekcyjny kamuflaż! 

Parada Halloween dla czworonogów

Keki zaprezentowała swój nietuzinkowy strój na MainStrasse Paw-Rade w Covington w stanie Kentucky w USA. Podczas parady można było podziwiać wiele innych ciekawych kreacji, w tym strój Piotrusia Pana, Minionka, czy rodowitego Meksykanina w kolorowym sombrero. 

Z naszych źródeł wynika, że Keki cieszyła się wielką popularnością, co sprawiało jej wiele radości. Nie dziwi też fakt, że zdjęcia suczki viralowo obiegły internet. Trudno będzie przebić tak nietypowy strój! Przyjmujecie te halloweenowe wyzwanie?

Sami zobaczcie!

 

That would be a mop dog, also known as a Puli. A crowd favorite :)

Posted by 2 Point Farm, LLC on Monday, October 23, 2017
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dawn Borntrager ? (@that_girl_dawn) on

 

hinclude.html.twig