Reklama

Rottweiler i mały kotek, który wykazuje się ogromną odwagą

Rottweiler_i_maly_kot_gryzie_ucho dog-cat-happy
© YouTube / @stepseven

Choko to bardzo duży rottweiler. Tak duży, że zdecydowanie nie chciałbyś mu wejść w drogę. Zwłaszcza jeśli jesteś kotem. 

Redakcja

Opublikowano 19.10.2019, 09:32, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

Kot i pies to zaciekli wrogowie. To video pokazuje jednak, że w niektórych sytuacjach nawet ogromny rottweiler i mała puchata kocia kulka, mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi. 

Odważny kociak kontra rottweiller

Większość kotów widząc Choko, ucieka w popłochu na najbliższe drzewo. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie, bo ogromny rottweiler ma gołębie serce. A szczególnie mięknie ono na widok małego kociaka o imieniu Akula. 

W tym 30-sekundowym video, który był już oglądany ponad 200 tyś. razy, Akula robi coś, czego żaden inny kot na świecie nie odważyłby się zrobić. Niemalże bezczelnie podgryza i miętosi mu ucho, a pies tylko łypie na niego jednym okiem. 

Na początku wydaje się, że kot podejmuje bardzo duże ryzyko, bo przecież wystarczy, by pies tych rozmiarów raz kłapnął paszczą, by wydarzyła się tragedia. Choko jednak nic nie robi sobie z tego, że kociak zrobił sobie z jego ucha gryzak. 

Choko ulega „słodziastości”

Nie ulega wątpliwości, że Akula to szczególnie słodkie kocię. Może zatem Choko po prostu uległ jej urokowi? Tak jak jego opiekun, który pewnego dnia po prostu zaadoptował porzuconego kociaka.  Najwyraźniej tak właśnie jest! Inne przygody Choko i jego koleżanki Akuli możecie oglądać na Youtubowym kanale Stepseven: