Reklama

Ten koci amant musiał być hospitalizowany z bardzo nietypowej przyczyny!

kot Xiaopi cat-wow © YouTube - Snapped Crime TV

Pewnej nocy Xiaopi został wypuszczony z klatki w hotelu dla zwierząt, w którym tymczasowo przebywał. Kot nie próżnował i postanowił skorzystać z tej namiastki wolności najlepiej jak potrafi! Niestety, nie skończyło sie to dla niego dobrze.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wszystko zaczęło się, gdy państwo Zhao z Guangzhou w Północnych Chinach poszukiwali noclegu na jedną noc dla swojego kota Xiaopi. 

Małżeństwo wybrało pobliski hotel dla zwierząt informując przy tym obsługę, że ich pupil nie jest wysterylizowany

Niemałe zaskoczenie

Kiedy następnego dnia wrócili po swojego kota rasy rosyjski niebieskinie mogli uwierzyć temu, co usłyszeli!

Okazało się, że Xiaopi wykorzystując swój wdzięk i czar, jednej nocy uwiódł aż pięć samic! Niestety, skutki tej szalonej nocy były dla niego opłakane. Zwierzę musiało być hospitalizowane z powodu skrajnego wyczerpania! Kotu podano też dożylnie elektrolity.

Kiedy państwo Zhao zobaczyli nagranie z monitoringu byli w ciężkim szoku. Nie mogli zrozumieć, jak doszło do tego, że ich ukochany pupil mógł tej nocy całkowicie swobodnie poruszać się po hotelu i to bez żadnej opieki.

Zdenerwowani właściciele

Jednak, sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Obsługa hotelowa oczekiwała od państwa Zhao poinformowania właścicieli kotek, z którymi Xiaomi miał do czynienia zeszłej nocy, że mogą być one w ciąży. 

Rzecz jasna, małżeństwo nie zgodziło się na wzięcie na siebie takiej odpowiedzialności. Państwo Zhao nie kryją swojego oburzenia i teraz oczekują przeprosin ze strony hotelu dla zwierząt. 

Wracając do Xiaopi, kot po upojnej nocy odzyskał już siły. Jednak, istnieje duże prawdopodobieństwo, że już niedługo zostanie tatą i to nawet kilku miotów. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz