Reklama

Żory: nastoletni syn policjanta przypadkiem dokonuje smutnego odkrycia

pole zboża cat-serious © Shutterstock

Gdyby nie czujność syna policjanta z Żor, finał tej historii byłby bardzo smutny. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Nastoletni syn jednego z żorskich policjantów z wydziału kryminalnego znalazł porzucone w polu, dwa głodne kocięta. Nie wiadomo, kto je porzucił ani jak długo kociaki przebywały same. 

Wielkie serce żorskiej rodziny

Wrażliwy na krzywdę zwierząt młody człowiek zabrał je do domu, a rodzina policjanta podjęła decyzję o zabraniu kotów do weterynarza, założeniu im książeczek i zaszczepieniu. Tymczasowo opiekują się teraz nimi i je dokarmiają. 

Rodzina policjanta nie może niestety na stałe zająć się kotami. Potrzebny jest odpowiedzialny dom (lub domy), które zaopiekują się dwoma maluchami. Kociaki czeka zabieg sterylizacji i byłoby najlepiej, gdyby mogły już w tym czasie być pod stałą opieką. 

Nowi opiekunowie poszukiwani

W szukanie nowego domu dla kociaków zaangażowana jest nie tylko rodzina policjanta, ale cała policja Śląska. Na jej stronie dostępny jest też numer telefonu, pod którym można omówić się na odebranie kociąt. Jak na razie żadna z osób, które odpowiedziały na apel, nie zdecydowała się ostatecznie na ich przygarnięcie.

Koty są zaszczepione, w pełni zdrowe i w pełni urocze. Przebywają w Żorach. Najlepiej byłoby dla kociąt, gdyby oba zostały adoptowane w tym samym czasie. Na razie są nieco wystraszone i zabranie tylko jednego z nich, będzie dużym stresem dla jego brata. 

Wamiz.pl bardzo prosi wszystkich czytelników o podzielenie się tą informacją i pomoc rodzinie policjanta w szukaniu nowego domu dla dwóch urwisów. 

 

Może ktoś z Was chciałby przygarnąć te słodkie kocięta? ?? ➡️ https://bit.ly/2OSVrsm #pomoc #pomagamy #kot

Posted by Policja Śląska on Tuesday, October 15, 2019

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz